Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Зовнішня обшивка балкона сайдингом у Києві

Зовнішня обшивка балконів сайдингом Обшивка балкону сайдингом Оздоблення балкону сайдингом Одним із найбільш уразливих елементів балконних приміщень у будівлях сталінської, брежнєвської та хрущовської доби є їх металеві огорожі. Через відсутність зовнішнього оздоблення ці перила схильні до іржавлення в місцях їх кріплення до бетонної плити, що призводить до поступового їх руйнування і як наслідок неможливості установки скління на них. Для запобігання подібним проблемам та забезпечення довговічності металевого огородження рекомендується виконувати зовнішню обшивку. Ми рекомендуємо замовити обшивку балкона сайдингом, ціна на такі роботи невелика і здатна надійно захистити поручні від атмосферних опадів.

Оздоблення балкона сайдингом не тільки захищає саму огорожу від руйнувань, а й край бетонної плити, який часто піддається руйнуванню під впливом дощу та снігу. Крім того, обшивка сайдингом надає балконному приміщенню чудового зовнішнього вигляду, який можна втілити в різних кольорових рішеннях завдяки великій палітрі.

Наша компанія "Балкони Вікна" пропонує послуги із встановлення зовнішньої обшивки балкону сайдингом у Києві та Київській області. Завдяки нашим досвідченим монтажникам, згуртованій команді та двадцятирічному досвіду роботи, ми гарантуємо професійне виконання оздоблення сайдингом будь-якої складності.

Що таке сайдинг?

Сайдинг - це будівельний матеріал, який використовується для зовнішнього облицювання будівель з метою захисту поверхні від впливу атмосфери та створення привабливого зовнішнього вигляду. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, включаючи вініл, метал та композитні матеріали. Вініловий сайдинг є найбільш поширеним видом, завдяки своїй доступності, простоті установки та догляду, а також тривалому терміну служби.

Вініловий сайдинг складається з полівінілхлориду на 80%, що визначає його назву, а також з різних корисних добавок, таких як стабілізатори, модифікатори і барвники. Ці додаткові компоненти покращують різні властивості та характеристики матеріалу. Завдяки цьому сайдинг має відмінну еластичність, міцність, стійкість до вигоряння кольорів та ефективний захист від агресивного навколишнього середовища. Крім того, він доступний у багатьох різноманітних кольорах і текстурах, що дозволяє підібрати певний стиль або дизайн для кожного конкретного балконного приміщення.

Вартість зовнішньої обшивки балкона сайдингом, ціни завжди реальні

У нашій компанії ви можете замовити зовнішню обшивку сайдингом балконного приміщення за доступними цінами в Києві. Завдяки наявності власних складів з матеріалами та довгостроковій співпраці з постачальниками, ми утримуємо ціни на прийнятному рівні.

Для вашої зручності нижче наведені варіанти зовнішнього облицювання, що включають найбільш популярні варіанти для лоджії та балконів у Києві.

Ціна обшивки сайдингом 1200 грн./м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка лоджії сайдингом та заповнення щілин між облицювальним матеріалом, стінами та підлогою поліуретанової піною для герметизації. Зовнішня обшивка сайдингом лоджії 2900х1150
5150

Балкон 3200х1050

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка балкона сайдингом та герметизація сполучних швів між оздоблювальним матеріалом, стінами та підлогою за допомогою піни. Зовнішня обшивка сайдингом балкону 3200х1050
7295

Балкон 2600х900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Оздоблення балкона сайдингом, а також запінювання швів між обшивочним матеріалом, стінами та підлогою для кращої герметичності та надійності. Зовнішнє оздоблення сайдингом балкону 2600х900
7850

Балкон 3250х800

Опис робіт
Ціна,
грн.
Облицювання перил балкона сайдингом, а також заповнення піною швів між оздоблювальними матеріалами, стінами та підлогою для забезпечення герметичності. Зовнішнє облицювання сайдингом балкону 3250х800
8545

Кольорова палітра сайдингу

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Обшивка сайдингом: секрети професіоналів, технології та рекомендації

Процес оздоблення балкона сайдингом зовні починається з монтажу решетування. Для цього рекомендується використовувати дерев'яні бруски перетином 40х40 мм. Ці бруски повинні бути закріплені до металевого перила з кроком 550-700 мм. Якщо встановлене скління без виносу, слід закріпити бруски вертикально суворо по рівню. У разі скління з виносом підвіконня, бруски варто встановити навскіс від краю виносної конструкції до основи плити. Якщо скління має винос від підлоги, рекомендується використовувати приварений при виносі навскіс металевий куточок як решетування.

Після створення несучого каркаса здійснюється кріплення облицювальних та спеціальних профілів. Внизу по краях брусків урівень з бетонною плитою встановлюється стартова планка, призначена для подальшого кріплення сайдингових панелей. З боків балкона у місцях примикання до стін будинку встановлюється торцевий J-профіль для закриття різаного торця панелі. Для з'єднання під кутом використовуються спеціальні кутові профілі: зовнішній та внутрішній. Якщо довжина балкона перевищує 3,7 метра, усередині встановлюється з'єднувальний H-профіль, оскільки вінилові панелі випускаються довжиною 3,66 метра.

Завершальним етапом робіт є введення сайдінгових панелей у встановлені профілі та їх кріплення. Для цього використовуються оцинковані шурупи по дереву, які вкручуються в спеціально передбачену смугу на панелі. Завдяки особливій формі сайдинга він надійно замикається за попередню панель і приховує її кріплення.

Після завершення цих робіт ми рекомендуємо пропінювати всі кути та стики зі стінами та іншими матеріалами, щоб зменшити піддування та виключити можливість поселення комах у зазорах.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?