Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Обшивка балкона пластиковими панелями у Києві

Обшивка пластиком балкону та лоджії Обшивка балкона пластиковими панелями Оздоблення балкона пластиковими панелями Один із останніх етапів у облаштуванні балконного приміщення після проведення скління – це обшивка балкона. Цей етап приносить покращення у візуальному оформленні, тепло- та шумоізоляції, а також сприяє вирівнюванню всіх поверхонь. Крім того, обшивка пластиковими панелями служить захистом для монтажної піни, розташованої вздовж усього периметра пластикових вікон, схильною до руйнівного впливу від прямих сонячних променів. Найтрендовішим матеріалом останнім часом є обшивка балкона пластиком, ціна на даний матеріал нижча, ніж на дерев'яну вагонку, тому вона і користується популярністю.

З використанням сучасних технологій та інновацій балкони та лоджії можуть бути обшиті пластиковими або ламінованими панелями з різноманітними варіантами кольорів та текстур. Це дозволяє підкреслити стиль будь-якого приміщення та перетворити його на затишний куточок. Завдяки високій вологостійкості, вони можуть використовуватися навіть у дуже вологих приміщеннях.

Ми пропонуємо професійні послуги з обшивки балкона пластиковими панелями в Києві та області. Наш 20-річний досвід та кваліфіковані монтажники з великими знаннями дозволяють втілювати навіть найнестандартніші ідеї на високому рівні. Власні склади з матеріалами та довгострокове співробітництво з виробниками пластика дозволяють нам надавати послуги за найдоступнішими цінами.

Пластикові панелі що це таке?

Пластикові панелі, також відомі як ПВХ панелі, мають прямокутну форму шириною 250мм і товщиною 6-8 мм, що складаються із зовнішнього декоративного шару і внутрішнього. Між цими шарами розташовуються перегородки з кроком 5 мм, що нагадують структуру бджолиних стільників. Така конструкція забезпечує мінімальну вагу та витрату сировини при виробництві, що впливає на кінцеву ціну матеріалу. Краї панелей оснащені спеціальними замками «паз-шип» для безшовного з'єднання, іноді за задумом виробника з'єднання з декоративними скосами.

Пластик кріпиться до монтажних рейок за допомогою металевих скоб, які пристрілюються до спеціальної смуги пластику, розташованої з боку паза. Це забезпечує надійне кріплення, а наступна панель закриває місця кріплення. Рекомендована відстань між кріпленнями для досягнення оптимальної жорсткості становить 35-50 см.

Ці ПВХ панелі застосовуються в основному для внутрішньої обшивки балконів, лоджій, а також у побутових, горищних та підвальних приміщеннях.

Ламіновані панелі що це таке?

Ламіновані панелі - це вдала модернізація простих ПВХ шляхом нанесення на лицьову поверхню спеціального шару, за рахунок якої виходить надати їм незвичайні фактури, нові кольорові рішення та імітацію різних матеріалів. Крім того, вони мають помітно більшу міцність порівняно із звичайними ПВХ, завдяки додатковій ламінації. Ці панелі займають лідируючі позиції при виборі матеріалу для внутрішнього оздоблення балкона або лоджії, серед пластикових панелей і навіть конкурують із обшивкою деревом за популярністю.

Вартість обшивки балконів пластиковими панелями, ціни завжди актуальні

У нашій компанії ви завжди можете замовити обшивку балкона пластиком за найнижчими цінами в Києві. Ми повністю усвідомлюємо, що вартість оздоблення є ключовим фактором при виборі компанії для наших клієнтів. Для забезпечення доступності наших послуг ми маємо власні склади з матеріалами та використовуємо підхід до ціноутворення, який дозволяє нам підтримувати низькі ціни.

Наведені нижче приклади створені для зручного порівняння різних матеріалів і включають найбільш часто зустрічаються розміри балконних приміщень.

Вартість обшивки пластиком з матеріалом та роботою 450-820 грн. за м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900х1350

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Надійна обшивка лоджії ламінованими панелями товщиною 8 мм.
25865
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка лоджії пластиковими панелями.
21525
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення лоджії ламінованими панелями товщиною 6 мм.
23140

У прорахунках враховано балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,9х1,35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² та по стелі - 3,92 м². Облицювання стелі виконується білим безшовним пластиком, на підлогу укладається ОСБ плита.

Балкон 3150х1000

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Сучасне оздоблення балкону ламінованими панелями товщиною 8 мм.
21255
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання перил і стін балкона ПВХ панелями.
17845
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона ламінованими панелями товщиною 6 мм.
19120

У розрахунках враховується балконне приміщення із розмірами по підлозі 3,15х1,0 м - 3,15 м², по стінах - 12,14 м² та по стелі - 3,15 м². Стеля облицьовується білим безшовним пластиком, а підлога ОСБ плитою.

Балкон 2500х850

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Сучасна обшивка балкона ламінованим ПВХ товщиною 8 мм.
15575
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Оздоблення перил та стіни балкону ПВХ панелями.
13355
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона ламінованими пластиком товщиною 6 мм.
14205

У наданих прорахунках враховується балконне приміщення із розмірами по підлозі 2,5х0,85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² та по стелі - 2,13 м². Стеля обшивається безшовним білим пластиком, на підлогу укладається ОСБ плита.

Балкон 3150х750

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Надійна обшивка балкона панелями ламінованими товщиною 8 мм.
17960
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Оздоблення балкона пластиковими панелями.
15175
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона панелями ламинированными товщиною 6 мм.
16235

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² і по стелі - 2,36 м². Стеля обшивається білими безшовними панелями, на підлогу кладеться плита ОСБ.

Балкон 6750х900

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона пластиком ламінованим товщиною 8 мм.
40785
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкону ПВХ панелями.
34170
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Облицювання балкона ламінованими панелями товщиною 6 мм.
36655

У наданих прорахунках враховується балконне приміщення з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стінах - 23,4 м² та по стелі - 6,12 м². Стеля обшивається білим пластиком без швів, на підлогу укладається плита ОСБ.

Хочете порівняти вартість оздоблення пластиком з іншими матеріалами? Зрозуміле порівняння цін, розділене на типи балконів, на сторінці про обшивку всередині.

Обшивка балкона пластиком: фото До та Після

Пластикова обшивка після виконаних робіт №1
Пластикова обшивка до початку робіт №1
Пластикова обшивка після виконаних робіт №2
Пластикова обшивка до початку робіт №2

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Кольорова палітра пластикових та ламінованих панелей

Обшивка балкона панелями пвх: плюси та мінуси

Оздоблення балкона пластиковими панелями, як і інші матеріали, має свої переваги та недоліки. Розглянемо основні плюси використання:

Різноманітність у дизайні. Пластикові та ламіновані панелі пропонують широкий вибір кольорів, текстур та імітацій різних матеріалів, що задовольняє смаки замовників у більшості випадків.

Висока вологостійкість. Завдяки чудовим властивостям пластику, даний матеріал забезпечує найкращий захист від вологого середовища, перевершуючи інші матеріали, що застосовуються на балконах та лоджіях.

Легкий догляд. Завдяки безшовному з'єднанню пластику утворюється рівна поверхня, яка не боїться вологи, тому стежити за їх чистотою дуже легко, досить протерти вологою ганчіркою, а сильно забруднені місця мильним розчином.

Тривалий термін служби. Завдяки чудовим характеристикам та стійкому декоративному покриттю, ПВХ зберігають первісний вигляд протягом тривалого часу, перевершуючи навіть дерево, яке піддається потемнінню з часом. Це особливо важливо для лоджій та балконів, де ремонт проводиться не так часто, тому вибір матеріалів має бути виваженим.

Доступність. Ламіновані панелі перевершують стандартні пластикові за всіма характеристиками, при цьому вони трохи дорожчі, але все ж таки є більш економічним рішенням порівняно з популярною оздобленням деревом.

Міцність. Механічна міцність пластику з ламінуванням суттєво збільшена за рахунок додаткового шару ПВХ, що надає не тільки декоративного вигляду матеріалу, а й підвищує його міцність до прийнятного рівня.

Для яких балконів варто використовувати пластикові та ламіновані панелі?

Балкони та лоджії є приміщеннями з підвищеною вологістю, особливо у випадках, коли люди звикли сушити білизну із закритими вікнами, це призводить до значного збільшення вологості. Для вологих приміщень ідеальним рішенням є обшивка пластиком (ПВХ панелями). Цей матеріал має кращу вологостійкість у порівнянні з аналогічними матеріалами, що використовуються на балконах. Крім того, якщо замовнику не подобається дерев'яне оздоблення, ламіновані панелі є чудовою альтернативою.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

У чому різниця між пластиковими та ламінованими панелями?

Пластикові та ламіновані панелі являють собою порожнистий матеріал із схожою будовою, що складається із зовнішнього та внутрішнього шару ПВХ, які з'єднані між собою перегородками з кроком 5 мм. Однак ламіновані ПВХ панелі виділяються більш багатою палітрою кольорів, що імітує більшу кількість матеріалів з високим ступенем реалізму. Також наявність шару ламінації значно підвищує міцність матеріалу, роблячи його більш стійким до механічних впливів та ідеальним для балконів та лоджій.

Чи можна обшити балкон пластиком?

Так, обшивка балкона пластиковими та ламінованими панелями – відмінне рішення. Ці матеріали ідеально підходять для оздоблення більшості балконів і лоджій, особливо тих, де є підвищена вологість і є необхідність у легкому догляді за матеріалом.

Шукайте інші послуги?