Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Шафа для балкона у Києві

Шафа на балконі Шафа для балкону Вбудована шафа на балкон

У більшості людей існує практика зберігання на балконі або лоджії будь-яких речей, які рідко використовуються, що у свою чергу, призводить до безладу: предмети накопичуються в кутах, на підлозі та підвіконнях, заважаючи пересування та повноцінного використання вікон. Допоможе ефективно організувати ваш простір та уникнути незручностей господарська шафа на балкон, ціна на таке рішення дуже доступна.

Завдяки індивідуальному узгодженню та проектуванню кожної шафки у вас є можливість планувати та передбачати полиці потрібних розмірів, щоб максимально ефективно використовувати доступний простір. Крім того, можна створити нестандартну шафу для балкона на замовлення із передбаченою нішою під холодильник, морозильну камеру та інші предмети.

Компанія "Балкони Вікна" пропонує скористатися нашими послугами з виготовлення шаф на балкон у Києві. З 20-річним досвідом ми досягли високого рівня майстерності, що дозволяє реалізовувати широкий спектр конфігурацій та конструкцій шаф. Наявність власних складів із матеріалами та виробничих потужностей дозволяє нам запропонувати різноманітність варіантів, що відповідають різним потребам клієнтів.

За геометричною формою балконні шафи поділяються на:

Прямокутна шафа

Прямокутні шафи є класичним варіантом меблів, який широко поширений у світі. Ідеально підходять для розміщення в нішах або кутах приміщення з прямими кутами 90 градусів. Для встановлення такої шафи на балконі необхідно заздалегідь передбачити спеціальне місце, на кшталт ніші, в якій він не заважатиме користуванню балконними вікнами. Ефективно досягти такого результату можна, заздалегідь плануючи розташування меблів ще на етапі вимірювання вікон та розробки плану робіт. Важливо враховувати, що не вдається встановити шафу в незапланованому місці на балконі, навіть з урахуванням можливих незручностей.

Кутова шафа

Кутові шафи є ідеальним рішенням для ситуацій, коли спочатку не було передбачено розміщення меблів, але потім виникла потреба в ній. Завдяки своїй формі більша частина шафи займає простір між бічною та задньою стінкою балкона, а ділянка біля вікна залишається вільною. Таким чином, використання вікон не обмежується. Єдиним недоліком такої форми є поява двох гострих кутів, при цьому один із них більш загострений, що знижує його функціональність для зберігання речей. Загалом, корисна площа кутової шафи трохи менше половини, ніж у звичайної прямокутної.

Меблі для балкона діляться за висотою на:

Шафа на балкон

Найпоширенішими і часто зустрічаючими на балконах є вбудовані шафи, оскільки вони, незважаючи на свою компактність, мають значну місткість. Основна відмінність шафи від тумби на балконі - її висота, що досягає стелі, іноді з урахуванням необхідного зазору, передбаченого замовником. Цей тип меблів воліється, коли потрібний максимальний простір для зберігання речей.

Тумба до підвіконня для балкону

Типом меблів, що часто вибирається, є вбудована тумба для балкона, особливо у випадках, коли немає підготовленого місця для шафи, не хочеться обмежувати проникнення світла в кімнату, але при цьому існує потреба в організації простору на балконі. Крім того, на балконній тумбі можна створити поверхню для зручного використання, яка може бути виконана з пластикового підвіконня, дерев'яної дошки для підлоги або кухонної стільниці.

Тумба з сидінням на балкон

Останнім часом набирає популярність замовлення на тумбу лавку, оскільки це універсальне рішення, що поєднує ящик для овочів та тумбу з сидінням. Такі тумбочки на балконі зазвичай мають висоту від 45 см, як табурет, до 60 см. Глибину найчастіше вибирають у межах від 45 до 65 см залежно від розміру балкона та потреб. Щоб перетворити ці меблі на теплий ящик на балконі, достатньо прикріпити всередині тумби до стін, підлоги та кришки 40 мм екструдований пінополістирол, і тоді овочі та картопля гарантовано не замерзнуть.

За типом установки шафки поділяються на:

Вбудована шафа

Шафа для балкону вбудованого типу є конструкцією, до якої кріпляться полиці і двері, вона може бути виконана з різних матеріалів, залежно від матеріалу фасаду дверей. Такі меблі не включають бічні стінки, верхню і нижню частини, замість них використовуються стіни, стеля, та підлога балконного приміщення. Тому відкривши двері видно стіни, підлогу та стелю у тому стані, який вони мали до виготовлення шафи. Завдяки такій конструкції переміщення комори на балконі неможливе, але перевага полягає в ідеальному приляганні до всього периметру без проміжків.

Вбудовані шафи можуть мати фасади з різних матеріалів, таких як дерев'яна та пластикова вагонка, пластикові та ламіновані панелі, ДСП та МДФ плити, а також двері-жалюзі. Як правило, вибір дверей залежить від матеріалу оздоблення балкона або від індивідуальних переваг.

При використанні фасадів із МДФ або ДСП як полиць використовується деревостружкова плита (ДСП) товщиною 18 мм, що відповідає кольору фасадів або переваг замовника. В інших випадках полиці виготовляються із дерев'яного бруска, на який кріпиться дерев'яна вагонка, товщина такої полиці становить 52 мм. У поодиноких випадках можна використовувати підлогову дошку замість дерев'яної дошки та бруса, але ціна такої полиці значно вища, а товщина становить 25 мм.

Корпусна шафа

Шафи корпусної будови повністю складаються з деталей, виготовлених із ДСП, які служать бічними стінками, верхом та низом, утворюючи так званий корпус меблів. До цього корпусу кріплять полиці, двері та інші елементи. Завдяки корпусу, що окремо стоїть, таку шафу легко пересувати або розібрати в разі необхідності, не залишаючи слідів на стінах. Єдиним недоліком є наявність проміжків у 10-20 мм з боків і зверху шафи для можливості встановлення його в нішу.

Корпусні шафи на балконі можуть мати фасади із ДСП або МДФ панелей різних кольорів. За бажанням замовника вони також можуть бути укомплектовані розсувними системами, що включають дзеркала, скло з сатином або декоративним малюнком, перетворюючи їх на шафи купе для балкона.

Як полиці в таких меблів використовується той же матеріал, з якого зібраний каркас. Відмінною особливістю цих меблів є можливість виготовлення висувних ящиків та різних відсіків, оскільки тут може використовуватися вся доступна фурнітура на ринку України.

За наявності дверей шафи для балконів поділяються на:

Закритий стелаж

Широке поширення набули закриті стелажі на балкон, оскільки вони ефективно приховують вміст, створюючи при цьому привабливий вигляд приміщення. Ця конструкція ідеально підходить для зберігання предметів, які не повинні зазнавати впливу сонячних променів, особливо якщо це шафа для консервації.

Двері для таких меблів можуть мати стандартне відкривання - розпашне, а також більш сучасне розсувне. Перевага розпашних дверей полягає в їх нижчій вартості, але вони вимагають вільного простору для відкриття. Шафа купе на балкон з розсувними дверима, у свою чергу, не потребує додаткового місця попереду, але вартість розсувної системи суттєва, і вона займає 10 см від усієї глибини.

Відкритий стелаж

Не часто зустрічаються, але іноді невід'ємні для балкона стелажі без дверей. Цей варіант потрібний клієнтам, яким потрібен постійний доступ до вмісту полиць без необхідності відчинення дверей, що полегшує використання.

Завдяки відсутності дверей такі меблі завжди виявляються більш доступними в ціні через меншу кількість використовуваного матеріалу та зниження витрат на роботу.

Вартість шафи для балкона, ціна актуальна

У нас ви завжди можете замовити вбудовану шафу на балкон з різних доступних матеріалів за найнижчими цінами в Києві. На відміну від більшості компаній, ми спеціалізуємося не тільки на виготовленні меблів в комплексі з оздобленням балкону, але й надаємо можливість замовлення меблів окремо. Усвідомлюючи, що ціна є ключовим критерієм для більшості покупців, ми використовуємо власні склади з матеріалами та ретельний підхід до формування цін, прагнучи надати найкращу вартість.

Зверніть увагу, що ви можете замовити шафку для балкона з будь-якою іншою конфігурацією, навіть тієї, яка не представлена в прикладах. Приклади наведені для вашої зручності та охоплюють тільки прямокутні шафи, які часто зустрічаються у Києві. У разі замовлення кутової шафи вартість збільшиться на 10 відсотків через складність виготовлення, а інші нестандартні конструкції з нішами під холодильники, морозильні камери, та шафи-купе розраховуються індивідуально.

Шафи для балкона

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Шафа до 800 мм

Варіанти шаф. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 5 полиць і 2 двері - одна розташована зверху до рівня підвіконня, друга - знизу. Глибина 600 мм. Схематичне креслення шафи шириною до 800 мм
1. Шафа з фасадами з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
4600
2. Шафа з дверима з шовної пластикової вагонки або панелей.
4900
3. Шафа з фасадами з ламінованих панелей 6 мм.
5400
4. Шафа з дверима з ламінованих панелей 8 мм.
5700
5. Шафа вбудована з фасадами з дверей жалюзі.
8700
6. Шафа корпусна з дверима з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Шафа від 800 до 1200 мм

Варіанти шаф. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 5 полиць і 4 двері - одна розташована зверху до рівня підвіконня, друга - знизу. Глибина 600 мм. Схематичне креслення шафи шириною до 1200 мм
1. Шафка з дверима з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
6700
2. Шафка з фасадами з шовної пластикової вагонки або панелей.
6850
3. Шафка з дверима з ламінованих панелей 6 мм.
7650
4. Шафка з фасадами з ламінованих панелей 8 мм.
8100
5. Вбудована шафа з дверима з дверей жалюзі.
11530
6. Корпусна шафа з фасадами з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Шафа від 1200 до 1600 мм

Варіанти шаф. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 5 полиць і 4 двері - одна розташована зверху до рівня підвіконня, друга - знизу. Глибина 600 мм. Схематичне креслення шафи шириною до 1600 мм
1. Балконна шафка з фасадами з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
8550
2. Шафа балконна з дверима з шовної пластикової вагонки або панелей.
8250
3. Шафа балконна з фасадами з ламінованих панелей 6 мм.
9200
4. Шафа балконна з дверима з ламінованих панелей 8 мм.
9700
5. Вбудована шафка з фасадами з дверей жалюзі.
15890
6. Корпусна шафка з дверима з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Тумби для балкона

Останнє оновлення вартості 3.01.2024

Тумби до 800 мм

Варіанти тумб. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 1 поличку, 1 двері і стільницю виготовлену з того ж матеріалу що і двері. Глибина 600 мм. Схематический чертеж тумбочки шириной до 800 мм
1. Тумба з дверима з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
1900
2. Тумба з фасадами з шовної пластикової вагонки або панелей.
1950
3. Тумба з дверима з ламінованих панелей 6 мм.
2250
4. Тумба з фасадами з ламінованих панелей 8 мм.
2450
5. Вбудована тумба з дверима з дверей жалюзі.
3620
6. Корпусна тумба з фасадами з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Тумби від 800 до 1200 мм

Варіанти тумб. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 1 поличку, 2 двері і стільницю виготовлену з того ж матеріалу що і двері. Глибина 600 мм. Схематический чертеж тумбочки шириной до 1200 мм
1. Тумбочка з дверима з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
2900
2. Тумбочка з фасадами з шовної пластикової вагонки або панелей.
2850
3. Тумбочка з дверима з ламінованих панелей 6 мм.
3300
4. Тумбочка з фасадами з ламінованих панелей 8 мм.
3550
5. Тумба вбудована з дверима з дверей жалюзі.
4960
6. Тумба корпусна з фасадами з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Тумби від 1200 до 1600 мм

Варіанти тумб. Опис
Ціна,
грн.
Конструкція меблів включає 1 поличку, 2 двері і стільницю виготовлену з того ж матеріалу що і двері. Глибина 600 мм. Схематический чертеж тумбочки шириной до 1600 мм
1. Балконна тумбочка з фасадами з дерев'яної вагонки - сосна з сучком, без сучка.
3600
2. Тумба балконна з шовної пластикової вагонки або панелей.
3250
3. Тумба балконна з фасадами з ламінованих панелей 6 мм.
3850
4. Тумба балконна з дверима з ламінованих панелей 8 мм.
4150
5. Вбудована тумбочка з фасадами з дверей жалюзі.
7640
6. Корпусна тумбочка з дверима з ДСП.
0000

Ціни на меблі для балкону вказані без урахування доставки. При замовленні разом із внутрішньою обшивкою вартість доставки додатково не стягується.

Шафа на балконі: фото До та Після

Шафа після виконаних робіт №2
Шафа до початку робіт №2

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Яку шафу на балкон купити недорого?

Вибір доступної за ціною шафи для балкона залежить від ваших конкретних вимог, переваг та матеріалу, що використовується для оздоблення балконного приміщення. Один із бюджетних варіантів – це купити шафку на балкон з фасадами із дерев'яної вагонки, вона найкраще підходить для приміщень, обшитих деревом, щоб гармоніювати з інтер'єром. У випадку, якщо ваш балконне приміщення обшите іншими матеріалами, більш підходящим та економічним варіантом буде купити шафу на балкон з фасадами з пластикових ламінованих панелей. Якщо вам потрібна компактна шафка, відмінним варіантом може бути тумба для балкона.

Якою глибиною має бути балконна шафа?

Багато років тому стандартною глибиною для шаф було прийнято вважати 60 см, тому що тремпелі зазвичай мають розмір 45 см, що зручно для розміщення одягу. Однак у більшості випадків шафи використовуються як комора на балконі, де не зберігають одяг. Якщо ви плануєте використовувати шафу на балконі для банок, врахуйте, що трилітрова банка має діаметр 170 мм. Враховуючи товщину каркаса з дверима приблизно 50 мм, глибина для двох банок складе 390 мм, для трьох - 560 мм. В інших випадках рекомендується планувати глибину, виходячи з того, що ви зберігатимете, не прив'язуючись до будь-яких стандартів.

Шукайте інші послуги?