Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Зовнішня обшивка балкона у Києві

Зовнішня обшивка балкона Обшивка балкона зовні Зовнішнє оздоблення балкону Руйнування країв бетонних плит на балконах і лоджіях, а також гнилі або дуже пошкоджені перила в нижній частині - наслідок впливу вуличного середовища на ці деталі. Залишати незахищеними такі місця та виконувати тільки внутрішні роботи це неприпустимо. Крім того, уявити сучасний балкон під ключ без оздоблення з вулиці неможливо, особливо якщо перила виконані у вигляді металевих ґрат. Ефективно захищає від будь-яких руйнувань зовнішня обшивка балкона, ціна на неї завжди виправдовує вкладення.

Завдяки оздобленню балкона з вулиці можна не тільки вирішити питання із захистом зовнішніх частин конструкції, а й надати йому привабливий зовнішній вигляд, використовуючи матеріали, такі як сайдинг, профнастил та пластикова вагонка. Крім того, це позитивно позначається на герметизації балкона від вітру та надійності внутрішнього утеплення.

Ми рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії з оздоблення балкону зовні у Києві, оскільки ми спеціалізуємося на професійній обшивці фасадів вже 20 років. Завдяки власним складам матеріалів, ми пропонуємо дуже доступні ціни на якісні послуги.

Матеріали для обшивки балкона зовні:

Обшивка балкона ззовні сайдингом

Зовнішня обшивка балкона сайдингом Натисніть, щоб збільшити Сайдингові панелі це мабуть найкращий матеріал для обшивки балкона із зовнішнього боку, розташованих на різних поверхах і схильних до різних вітрових навантажень. Вони чудово справляються з перепадами температур від надмірно холодних до гарячих, ефективно зберігаючи свою кольорову гаму. Спеціально розроблений сполучний паз надає панелям високу стійкість до сильних вітрів, забезпечуючи цим максимальну надійність та тривалий термін служби. Тому він є лідером у використанні для зовнішнього оздоблення балконів та лоджій.

Інноваційні технології дозволяють створювати сайдинг, що імітує дерев'яні дошки, колоди, декоративну цеглу, природний камінь доломіт та безліч інших варіантів. Завдяки такій різноманітності можна перетворити балкон на неповторний об'єкт своєї мрії.

Вартість 1200 грн./м².

Читайте докладніше

Оздоблення балкона ззовні профнастилом

Зовнішнє оздоблення балкона профнастилом Натисніть, щоб збільшити Профільований лист також є одним з провідних виборів для зовнішньої обшивки балконів, нарівні із сайдингом. Через максимальну механічну міцність, яка перевершує навіть сайдинг, профнастил встановлюють у тих місцях, де потрібен додатковий механічний захист, таких як перші поверхи або другі поверхи, доступні для несанкціонованого проникнення.

Можливість вибору з різноманітних кольорових рішень не лише дозволяє підібрати відтінок за власним смаком і відповідно підібрати його до кольору будинку, але й імітувати цегляну кладку та створювати різні візерунки. Така різноманітність кольорів робить профнастил універсальним рішенням, що відповідає запитам будь-якого клієнта.

Вартість 1000 грн./м².

Читайте докладніше

Обшивка балкона зовнішня ПВХ вагонкою

Зовнішня обшивка балкона ПВХ вагонкою Натисніть, щоб збільшити З появою таких матеріалів, як сайдинг і профнастил, зовнішнє оздоблення балкону пластиком втратила свою популярність. У порівнянні з іншими матеріалами, пластикова вагонка може бути менш популярною через вразливість перед погодними явищами, такими як град і сильні пориви вітру. Однак, якщо процес обшивки балкона з вулиці пластиковою вагонкою виконаний правильно, вона може успішно справлятися з різними катаклізмами – показує наш 20-річний досвід.

Для забезпечення надійності кріплення матеріалу слід встановлювати достатню кількість монтажних рейок та обов'язково добре пропінювати всі з'єднання матеріалу з іншими поверхнями та кути. Це дозволить додатково закріпити елементи між собою та підвищить стійкість конструкції до зовнішніх впливів.

Палітра вагонки з ПВХ обмежена кількома кольорами, але біла шовна вагонка залишається одним з найпопулярніших і рекомендованих варіантів. Цей вибір обумовлений тим, що використання кольорових пігментів у складі вагонки збільшує її крихкість.

Вартість від 650 грн./м².

Читайте докладніше

Вартість зовнішньої обшивки балконів, ціни завжди реальні

У нашій організації ви можете замовити зовнішню обшивку балкона чи лоджії за доступними цінами у Києві. Ми усвідомлюємо, що клієнти завжди звертають увагу на вартість, і тому ми докладаємо багато зусиль для того, щоб зробити наші ціни доступними для всіх, не знижуючи якість. Ми маємо власні склади з матеріалами, що дозволяє нам контролювати витрати.

Для вашої зручності ми надаємо приклади варіантів зовнішнього оздоблення балконів та лоджій, включаючи найбільш популярні розміри, які часто зустрічаються у Києві.

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Зовнішня обшивка лоджії спеціалізованим якісним матеріалом для фасадів сайдингом.
5150
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Зовнішнє оздоблення лоджії із застосуванням поширеної білої пластикової вагонки.
3840
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка лоджії зовні з використанням міцного універсального матеріалу профнастилу.
4505

У розрахунках враховано матеріали та роботи з зовнішньої обшивки парапету лоджії розмірами 2,9 на 1,15 метра, що становить загальну площу 3,34 квадратних метра.

Балкон 3200х1050

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Зовнішня обшивка балкона з використанням надійного та якісного матеріалу сайдингу.
7295
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкона зовні перевіреною та недорогою білою вагонкою із пластику.
5360
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Зовнішнє оздоблення балкону популярним і надійним матеріалом профнастилом.
6335

У наданих розрахунках враховано всі матеріали та роботи для зовнішньої обшивки парапету балкона, який має два сегменти: 3,2х1,15 та 1,05х1,15 метра, у сумі загальна площа – 4,89 м².

Балкон 2600х900

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення балкона зовні надійним та довговічним сайдингом.
7850
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкона з вулиці поширеною та недорогою білою ПВХ вагонкою.
5580
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Зовнішня обшивка балкона міцним оздоблювальним матеріалом профнастил.
6590

У наданих підрахунках враховані матеріали та роботи для зовнішнього оздоблення перила балкона, що має три поверхні: 0,9х1,15, 2,6х1,15 та 0,9х1,15 метра, у сумі ці площі – 5,06 м².

Балкон 3250х800

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона зовнішня поширеним спеціалізованим матеріалом сайдингом.
8545
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Зовнішнє оздоблення балкона з використанням широко поширеного матеріалу пластикової вагонки білого кольору.
6110
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Зовнішнє оздоблення балкона із застосуванням міцного матеріалу профнастилом.
7230

В даному розрахунку враховані матеріали та роботи, необхідні для зовнішньої обшивки балкону, що складається з трьох поверхонь: 0,8 на 1,15, 3,25 на 1,15 та 0,8 на 1,15 метра. Загальна площа складає 5,58 квадратних метрів.

Зовнішнє оздоблення балкона: фото До та Після

Балкон після виконаних робіт №1
Балкон до початку робіт №1

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Чим краще всього обшити балкон зовні?

Для вибору відповідного матеріалу необхідно врахувати розташування балконного приміщення, поверх будівлі, вітрові навантаження у вашому районі та можливість проникнення злодіїв зовні.

Якщо ваше балконне приміщення знаходиться, у хрущовці або будівлі з невеликою кількістю поверхів до 5, і розташування не піддається впливу сильних вітрів, можна обшити балкон будь-яким матеріалом, таким як сайдинг, профнастил або пластикова вагонка.

Однак, якщо ви проживаєте на перших поверхах або існує ймовірність зовнішнього проникнення через обшивку, рекомендуємо обшити балкон зовні профільованим листом. Він відрізняється високою міцністю та неможливістю розрізати їх ножом або аналогічним інструментом. Крім того, при спробі зігнути або пошкодити їх вони видають характерний шум, який може відлякати потенційного злодюжку.

Якщо ваш балконний простір знаходиться выше пятого поверху, слід врахувати підвищені вітрові навантаження через фізичні особливості розташування, тому оптимально обшити балкон у такій ситуації сайдингом чи профнастилом.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Чим обшити балкон із вулиці дешево?

Найбільш бюджетно обшити балкон із вулиці пластиковою вагонкою, завдяки її низькій собівартості. При правильному виборі матеріалу та застосуванні перевірених технологій можна бути впевненим, що обшивка надійно протримається навіть при сильних вітрах. Наш досвід роботи, включаючи 20 років роботи із цим матеріалом, підтверджує цей факт.

Що вибрати – сайдинг чи профнастил?

Обидва матеріали мають ідеальні характеристики, такі як висока міцність, відмінна стійкість до сильних вітрових навантажень і кольори, стійкі до вигоряння на сонці. Однак, при оздобленні теплих балконів ми рекомендуємо віддати перевагу сайдингу, оскільки він менш передає холод через себе. В інших випадках вибирайте те, що більше відповідає вашим уподобанням.

Шукайте інші послуги?