Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Підлога для балкона в Києві

Підлога на балконі з лінолеумом Дерев'яна підлога для балкона Підлога з ламінату на балконі Балконне приміщення вже давно є не просто частиною квартири, а місцем для відпочинку, зберігання речей, сушіння білизни, а іноді навіть для роботи або як частина кімнати. Тому важливо, щоб балкон не тільки був красиво обшитий, але й мав практичне покриття для підлоги. Ми рекомендуємо завжди при обшивці балконного приміщення укладати підлогу на балконі, ціна на такі роботи невелика, але вони точно стоять своїх вкладень.

Завдяки покриттю бетонної підлоги будь-яким матеріалом на дерев'яному каркасі вдається зробити його теплішим. Навіть без утеплення таке рішення буде теплішим, ніж просто укладання лінолеуму або ламінату на голий бетон. За рахунок великої різноманітності у виборі підлогових покриттів можна підібрати оптимальне рішення під будь-який дизайн приміщення.

Ми рекомендуємо скористатися нашими послугами по оздобленню балконних приміщень та укладання підлоги для балкона в Києві та області. Завдяки наявності власних складів із матеріалами та досвідченому колективу з 20-річним стажем, ми готові запропонувати якісне виконання робіт за доступною ціною.

Варіанти підлогових покриттів для балкону

Дерев'яна підлога на балкон

Дерев'яна підлога на балкон Дерев'яна дошка є класичним вибором для підлоги на балконах і лоджіях. Вона чудово переносить різні перепади температури та помірну вологість, характерні для таких приміщень. Щоб захистити дошку від впливу сонця та вологи, можна використовувати безбарвний лак для збереження природного кольору дерева або декоративне просочення, щоб зберегти текстуру і при цьому змінити колір відповідно до ваших уподобань.

Дерев'яна дошка на підлозі чудово гармонує з будь-якою дерев'яною обшивкою стін і також непогано поєднується з оздобленням балкона пластиковими панелями. Цей вибір особливо цінують ті замовники, які віддають перевагу натуральним матеріалам.

Вартість дерев'яної підлоги від 1300 грн./м²

Ламінат для балкону

Ламінат для балкону Ламінат вже давно користується популярністю і широко застосовується для укладання підлоги на балконах. Даний матеріал має відмінну міцність, високу зносостійкість, помірну стійкість до вологості та перепадів температури. Не допускає сильного зволоження! Велика різноманітність кольорів дозволяє підібрати ламінат, який ідеально поєднується з будь-яким дизайном балконного приміщення.

Ламінат на підлозі ідеально поєднується з обшивкою стін ламінованими пластиковими панелями, гіпсокартоном з наступним фарбуванням або шпалерами. Важливо пам'ятати, що для звичайних балконів без опалення варто використовувати вологостійкий ламінат, в той час як для теплих приміщень можна вибирати будь-який. Цей матеріал особливо цінують люди, які стежать за модою та трендами, адже він є красивим і сучасним рішенням.

Вартість укладання ламінату від 250 грн./м²

Лінолеум на балкон

Лінолеум на балкон Лінолеум є свого роду класичним вибором для оздоблення підлоги на балконі та лоджії. Він є найкращим вологостійким покриттям, легко переносити будь-які перепади температури, а деякі зразки, відомі як комерційні лінолеуми, відрізняються високою зносостійкістю та міцністю. Сучасні технології та обладнання дозволяють створювати широкий спектр колірних рішень, які переконливо імітують текстуру та забарвлення ламінату, паркету та інших натуральних матеріалів.

Лінолеум на підлозі чудово поєднується з будь-яким типом обшивки стін: дерев'яною, пластиковою, ламінованою ПВХ або гіпсокартонною. Рекомендується вибирати напівкомерційний або комерційний лінолеум для балконного приміщення, оскільки вони забезпечують оптимальне співвідношення ціни та якості, тоді як звичайний лінолеум може виявитися неефективним вкладенням коштів. Лінолеуму віддають перевагу замовники, яким потрібне доступне, вологостійке покриття з привабливим зовнішнім виглядом.

Вартість укладання лінолеуму 100 грн./м²

Паркетна дошка для балкону

Паркетна дошка для балкону Паркетна дошка останнім часом все частіше використовується для покриття підлоги в балконних приміщеннях, оскільки вона поєднує в собі найкращі характеристики підлогової дошки та ламінату. Паркетна дошка виготовлена з натурального дерева, що надає їй прекрасного зовнішнього вигляду, і має замкові з'єднання, як у ламінаті, що запобігають утворенню щілин. Великий вибір порід дерева та можливість використання різних лаків та олій для обробки дозволяють підібрати паркетну дошку, яка ідеально підійде під будь-який дизайн приміщення.

Паркетна дошка на підлозі чудово гармонує з дерев'яною та гіпсокартонною обшивкою стін. Через свою високу ціну вона рідко використовується на звичайних балконах, але є ідеальним вибором для теплих балконів. Рекомендується вибирати дошку тільки із замковими з'єднаннями, щоб запобігти появі зазорів між дошками через зміни температури на балконі. Паркетній дошці віддають перевагу люди, які цінують натуральні матеріали високої якості.

Вартість укладання паркетної дошки від 300 грн./м²

ОСБ плита для балкону

ОСБ плита для балкону Плита ОСБ товщиною 18 і 22 мм застосовується в якості рівної основи для укладання ламінату, лінолеуму та паркетної дошки на балконі або лоджії. Цей матеріал виготовлений з великої дерев'яної стружки, за рахунок чого має схожі технічні характеристики з дерев'яною дошкою. Завдяки різноспрямованому орієнтуванню стружки, ОСБ за міцністю практично не поступається дошці, але при цьому коштує дешевше. Через свій не дуже привабливий зовнішній вигляд, для нього завжди потрібне фінішне покриття.

ОСБ плита на підлозі відмінно підходить для більшості приміщень з обшитими стінами з дерев'яної та пластикової вагонки, пластикових та ламінованих панелей, гіпсокартону. Для балконів, лоджій та інших приміщень з помірною вологістю рекомендується використовувати плити ОСБ з маркуванням OSB-3, які являються вологостійкими. Плита OSB займає лідируюче місце при виборі підлоги перевищуючи навіть дерев'яну дошку, оскільки все більше людей вважають за краще використовувати на балконах лінолеум або ламінат, для укладання яких вона служить основою.

Вартість ОСБ підлоги 1200 грн./м²

Укладання підлоги на балконі: технологія, рекомендації

Всі покриття для підлоги на балконі встановлюються на дерев'яний каркас, який допомагає вирівняти нерівну бетонну основу і забезпечує кріплення матеріалу. В окремих випадках, коли цементна стяжка на підлозі виконана рівно, можна укласти плиту ОСБ без каркаса, але для укладання дерев'яної дошки каркас є обов'язковим. Це пов'язано з тим, що при оздобленні дерев'яною дошкою каркас допомагає стягувати матеріал між собою.

Вирівнюючий каркас для підлоги виготовляється з дерев'яного бруса перетином не менше чим 40х40 мм та надійно закріплюється до бетонної основи. До нього кріпляться дерев'яна дошка або плита ОСБ за допомогою шурупів по дереву. Тому нова підлога завжди стає вищою мінімум на 58-65 мм, а якщо враховувати часто присутній нахил стяжки вперед, в середньому на 20 мм, то відповідно у поручнів він буде вищим на 78-85 мм. Це варто враховувати, щоб поручні вашого балкона не стали дуже низькими по відношенню до нової підлоги, адже це небезпечно.

Далі, за потреби виконується утеплення підлоги, яке передбачає встановлення утеплювача між брусками каркаса. Для утеплення простих балконів та лоджій використовують 20 мм або 40 мм пінопласт, а для теплих балконів – 40 мм екструдований пінополістирол (піноплекс). Важливо розуміти, що підлога з утепленням не гріється і не обігріває балкон, лише допомагає зберігати тепло на балконі. Якщо ж вам потрібна тепла підлога, слід встановлювати систему теплої підлоги, що включає нагрівальну плівку, терморегулятор і термодатчик.

Після утеплення виконується кріплення всіх дерев'яних дощок на підлогу та їх шліфування для видалення можливих нерівностей. Потім на балконі проводиться прибирання для видалення пилу, після чого виконується захисне покриття дощок безбарвним лаком на водній основі.

На відміну від настилу підлоги дерев'яною дошкою, яка є чистовою, покриття з ОСБ плити є чорновою підлогою, що вимагає фінішного покриття. Найбільш популярними варіантами фінішного покриття вважаються лінолеум і ламінат, а також паркетна дошка, яка набуває все більшої популярності.

Рекомендація. Якщо вам необхідне невибагливе покриття для підлоги, стійке до вологи і з гарною зносостійкістю, то пропонуємо вибрати підлогу з ОСБ, а потім покрити її комерційним лінолеумом. Цей варіант є найбільш практичним, універсальним і часто замовляється для оздоблення підлоги на балконі та лоджії.

Вартість виготовлення підлоги на балконі, ціни завжди актуальні

Останнє оновлення вартості 1.03.2024
Тип робіт Ціна
Дерев'яна підлога (без обробки) від 1300 грн./м²
ОСБ підлога 1200 грн./м²
Укладання лінолеуму 100 грн./м²
Укладання ламінату від 250 грн./м²
Укладання паркетної дошки від 300 грн./м²
Зверніть увагу, замовити виготовлення підлоги на балконі окремо від обшивки можна лише від 6 м².

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?