Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Зовнішня обшивка балкона пластиковою вагонкою у Києві

Зовнішня обшивка балкона пластиковою вагонкою Обшивка балкона пластиковою вагонкою Оздоблення балкона пластиковою вагонкою Металеві перила є вразливим місцем всіх балконів у хрущівках, сталінках та брежнівках. Через відсутність зовнішнього оздоблення вони не захищені від снігу та дощу, що призводить до їх пошкодження та подальшого руйнування у місцях постійного потрапляння опадів. Встановлення ПВХ вікон для балкону на таку пошкоджену огорожу є небезпечним без попереднього ремонту поручнів. Для запобігання подібним проблемам з такими важливими елементами конструкції завжди варто виконувати зовнішню обшивку. Ми рекомендуємо замовити обшивку балкона пластиковою вагонкою, ціна на такі роботи найнижча з усіх доступних, а захист перил забезпечується однаково надійно.

Оздоблення балкона пластиковою вагонкою найчастіше здійснюється у білому кольорі, що надає йому всім відомого та прекрасного вигляду. Вибір саме білого кольору обумовлений тим, що міцність різнокольорового ПВХ зазвичай нижча через пігменти, що використовуються для фарбування. Зовнішнє оздоблення ПВХ вагонкою здатне захистити не тільки металеві поручні, а й краї бетонної плити від пошкоджень, що викликаються впливом снігу та дощу.

Наша компанія вже 20 років займається наданням послуг із зовнішньої обшивки балкона пластиковою вагонкою у Києві та Київській області. Наш згуртований та досвідчений колектив забезпечує оздоблення пластиком зовні, яке довго служить і не відпадає.

Що таке пластикова вагонка?

Пластикова вагонка - універсальний облицювальний матеріал, який використовується як для внутрішнього, так і зовнішнього оздоблення приміщень. Він виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) і має порожню будову із замковими з'єднаннями по краях, що забезпечує надійне та приховане кріплення.

Завдяки найнижчій вартості, вагонка ПВХ часто використовується як бюджетний варіант для зовнішньої обробки балконних приміщень. При цьому вона має гідні характеристики, такі як стійкість до вологи, до вигоряння на сонці і простота у догляді.

Давайте розвіємо цей міф! Міф полягає в тому, що ПВХ вагонка для оздоблення зовнішньої сторони балкона не підходить, оскільки вона завжди відпадає. Огляньтеся навколо! Подивіться на свій будинок. Більшість балконів обшита пластиком, і не скрізь він відпав. Це означає, що проблема в матеріалі! Насправді, винні монтажники, які не дотримуються технології та кріплять ПВХ вагонку всього на дві монтажні рейки. Хоча в інструкції чітко написано крок між монтажними рейками має становити 450 – 550 мм, що потребує встановлення мінімум трьох рейок, а в деяких випадках навіть чотирьох. Плюс до всього, ми рекомендуємо завжди пропінювати всі кути та примикання пластику з іншими поверхнями, що дозволяє додатково зміцнити дані місця.

Вартість зовнішньої обшивки балкона пластиковою вагонкою, ціни завжди реальні

У нас у компанії ви можете замовити зовнішню обшивку пластиковою вагонкою балконного приміщення за доступними цінами у Києві. Завдяки наявності власних складів з матеріалами та більш ніж 20-річному співробітництву з постачальниками, ми утримуємо ціни на прийнятному рівні.

Для вашої зручності нижче представлені варіанти зовнішнього облицювання, які включають найбільш популярні варіанти лоджії та балконів у Києві.

Ціна обшивки пластиковою вагонкою від 650 грн./м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка лоджії пластиковою вагонкою та герметизація сполучних швів між оздоблювальним матеріалом, стінами та підлогою за допомогою піни. Зовнішня обшивка пластиковою вагонкою лоджії 2900х1150
3840

Балкон 3200х1050

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка балкона пластиковою вагонкою, а також заповнення піною швів між оздоблювальними матеріалами, стінами та підлогою для забезпечення герметичності. Зовнішня обшивка пластиковою вагонкою балкону 3200х1050
5360

Балкон 2600х900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Оздоблення балкона пластиковою вагонкою та заповнення щілин між облицювальним матеріалом, стінами та підлогою поліуретанової піною для герметизації. Зовнішнє оздоблення пластиковою вагонкою балкону 2600х900
5580

Балкон 3250х800

Опис робіт
Ціна,
грн.
Облицювання перил балкона пластиковою вагонкою, а також запінювання швів між обшивочним матеріалом, стінами та підлогою для кращої герметичності та надійності. Зовнішнє облицювання пластиковою вагонкою балкону 3250х800
6110

Кольорова палітра пластикової вагонки

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Обшивка пластиковою вагонкою: секрети професіоналів, технології та рекомендації

Монтаж оздоблення балкона пластиковою вагонкою зовні починається з установки решетування, що надійно кріпиться до металевого перила. Вона складається з вертикальних та горизонтальних дерев'яних рейок перетином 20х40 мм.

Вертикальні рейки відіграють важливу роль у формуванні рівної та похилої поверхні обшивки. Вони кріпляться на огорожі з інтервалом 550-700 мм і є основою для встановлення горизонтальних рейок. Якщо балкон засклений без винесення, вертикальні рейки встановлюються строго за рівнем. У разі скління з виносом підвіконня, рейки розташовуються під нахилом від краю бетонної основи до краю виносу навскіс. При виносі від підлоги їх можна не встановлювати, а використовувати як несучий елемент приварений навскіс куточок, встановлений при виносі.

Для надійної фіксації ПВХ вагонки критичне значення має кількість та розташування горизонтальних рейок, до яких вона кріпиться. Особливо важливо, щоб нижня рейка була закріплена якомога нижче і на одному рівні з бетонною плитою, щоб вагонка не виступала за рейку. Це допоможе запобігти впливу вітру на внутрішній бік вагонки, на що вона не розрахована. Нехтування цим правилом є однією з основних причин відпадання вагонки після сильних вітрів. Для оздоблення висотою до 1200 мм рекомендується використовувати три монтажні рейки, а для великих висот – не менше чотирьох, з відстанню між ними не більше 550 мм. Таке компонування каркаса повністю унеможливлює відрив вагонки під дією вітру.

Після створення каркасу слід установити спеціальні облицювальні профілі. Внизу, на одному рівні з нижньою рейкою, і з боків біля стіни прибивається стартовий П-подібний профіль. Його основне завдання – приховати різаний край вагонки та додатково його зміцнити. Для з'єднання пластику під кутом використовуються зовнішні або внутрішні ПВХ куточки, які також кріпляться до рейок.

Останнім етапом оздоблення є встановлення ПВХ вагонки у закріплені профілі та її кріплення степлером на оцинковані скоби. Завдяки замковому з'єднанню забезпечується надійне з'єднання пластику, а кожна наступна вагонка закриває місця кріплення попередньої.

На завершення рекомендуємо заповнити піною всі примикання пластикової вагонки до стін будинку, підлоги, вікон та всі зовнішні кути. Це зміцнить слабкі місця матеріалу та буде запобігати піддуванню.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?