Зовнішня обшивка балкона пластиковою вагонкою у Києві
Металеві перила є вразливим місцем всіх балконів у хрущівках, сталінках та брежнівках. Через відсутність зовнішнього оздоблення вони не захищені від снігу та дощу, що призводить до їх пошкодження та подальшого руйнування у місцях постійного потрапляння опадів. Встановлення ПВХ вікон для балкону на таку пошкоджену огорожу є небезпечним без попереднього ремонту поручнів. Для запобігання подібним проблемам з такими важливими елементами конструкції завжди варто виконувати зовнішню обшивку. Ми рекомендуємо замовити обшивку балкона пластиковою вагонкою, ціна на такі роботи найнижча з усіх доступних, а захист перил забезпечується однаково надійно.
Зовнішнє оздоблення балкона пластиковою вагонкою найчастіше здійснюється у білому кольорі, що надає йому всім відомого та прекрасного вигляду. Вибір саме білого кольору обумовлений тим, що міцність різнокольорового ПВХ зазвичай нижча через пігменти, що використовуються для фарбування. Обшивка балкона ПВХ вагонкою здатне захистити не тільки металеві поручні, а й краї бетонної плити від пошкоджень, що викликаються впливом снігу та дощу.
Наша компанія вже 20 років займається наданням послуг із зовнішньої обшивки балкона пластиковою вагонкою у Києві та Київській області. Наш згуртований та досвідчений колектив забезпечує оздоблення пластиком зовні, яке довго служить і не відпадає.
Що таке пластикова вагонка?
Пластикова вагонка - універсальний облицювальний матеріал, який використовується як для внутрішнього, так і зовнішньої обшивки приміщень. Він виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ) і має порожню будову із замковими з'єднаннями по краях, що забезпечує надійне та приховане кріплення.
Завдяки найнижчій вартості, вагонка ПВХ часто використовується як бюджетний варіант для оздоблення балконів та лоджій зовні. При цьому вона має гідні характеристики, такі як стійкість до вологи, до вигоряння на сонці і простота у догляді.
Давайте розвіємо цей міф! Міф полягає в тому, що ПВХ вагонка для облицювання зовнішньої сторони балкона не підходить, оскільки вона завжди відпадає. Огляньтеся навколо! Подивіться на свій будинок. Більшість балконів обшиті пластиком, і не скрізь він відпав. Це означає, що проблема не в матеріалі! Насправді, винні монтажники, які не дотримуються технології та кріплять ПВХ вагонку всього на дві монтажні рейки. Хоча в інструкції чітко написано крок між монтажними рейками має становити 450 – 550 мм, що потребує встановлення мінімум трьох рейок, а в деяких випадках навіть чотирьох. Плюс до всього, ми рекомендуємо завжди пропінювати всі кути та примикання пластику з іншими поверхнями, що дозволяє додатково зміцнити дані місця.
Вартість зовнішньої обшивки балкона пластиковою вагонкою, ціни завжди реальні
У нас у компанії ви можете замовити зовнішню обшивку балкона пластиковою вагонкою за доступними цінами у Києві. Завдяки наявності власних складів з матеріалами та більш ніж 20-річному співробітництву з постачальниками, ми утримуємо ціни на прийнятному рівні.
Для вашої зручності нижче представлені варіанти зовнішнього оздоблення балконів та лоджії, які включають найбільш популярні варіанти у Києві.
Ціна обшивки балкона пластиковою вагонкою від 650 грн./м².
Лоджія 2900
грн.
Балкон 3200х1050
грн.
Балкон 2600х900
грн.
Балкон 3250х800
грн.
Кольорова палітра пластикової вагонки для зовнішньої обшивки балконів та лоджій
Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?
Зовнішня обшивка балкона пластиковою вагонкою: секрети професіоналів, технології та рекомендації
Монтаж оздоблення балкона пластиковою вагонкою зовні починається з установки решетування, що надійно кріпиться до металевого перила. Вона складається з вертикальних та горизонтальних дерев'яних рейок перетином 20х40 мм.
Вертикальні рейки відіграють важливу роль у формуванні рівної та похилої поверхні оздоблення. Вони кріпляться на огорожі з інтервалом 550-700 мм і є основою для встановлення горизонтальних рейок. Якщо балкон засклений без винесення, вертикальні рейки встановлюються строго за рівнем. У разі скління з виносом підвіконня, рейки розташовуються під нахилом від краю бетонної основи до краю виносу навскіс. При виносі від підлоги їх можна не встановлювати, а використовувати як несучий елемент приварений навскіс куточок, встановлений при виносі.
Для надійної фіксації ПВХ вагонки на перилах балкона критичне значення має кількість та розташування горизонтальних рейок, до яких вона кріпиться. Особливо важливо, щоб нижня рейка була закріплена якомога нижче або на одному рівні з бетонною плитою, щоб матеріал не виступав за рейку. Це допоможе запобігти впливу вітру на внутрішній бік вагонки, на що вона не розрахована. Нехтування цим правилом є однією з основних причин відпадання матеріалу після сильних вітрів. Для облицювання перил балкона висотою до 1200 мм рекомендується використовувати три горизонтальні монтажні рейки, а для більшої висоти – не менше чотирьох, з відстанню між ними не більше 550 мм. Таке компонування каркаса повністю унеможливлює відрив вагонки під дією вітру.
Після створення дерев'яного каркасу слід установити спеціальні облицювальні профілі. Внизу, на одному рівні з нижньою рейкою, і з боків біля стіни прибивається стартовий П-подібний профіль. Його основне завдання – приховати різаний край облицювального матеріалу та додатково його зміцнити. Для з'єднання пластику під кутом використовуються зовнішні або внутрішні ПВХ куточки, які також кріпляться до рейок.
Останнім етапом облицювання балкона є встановлення ПВХ вагонки у закріплені профілі та її кріплення степлером на оцинковані скоби. Завдяки замковому з'єднанню забезпечується надійне з'єднання пластику, а кожна наступна вагонка закриває місця кріплення попередньої.
На завершення рекомендуємо заповнити піною всі примикання матеріалу до стін будинку, підлоги, вікон та всі зовнішні кути. Це зміцнить слабкі місця матеріалу та буде запобігати піддуванню.