Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Утеплення балкона у Києві

Матеріали для утеплення балконів та лоджій Утеплення балкона пінополістиролом Утеплення балкона пінопластом У будинках старої забудови (хрущівках, сталінках, брежнівках, чешках) перила балкона зазвичай являють собою металеві грати. Тому проста обшивка його зовні та зсередини, без утеплення, не забезпечить необхідного рівня комфорту та затишку. Така проблема актуальна не тільки для старих будівель, але і для новобудов та панельних будинків з бетонним або цегляним парапетом. Ми рекомендуємо підвищити свій рівень комфорту та замовити утеплення балкона, ціна на цю послугу доступна для всіх.

Завдяки утепленню лоджій та балконів у проблемних місцях, таких як перила, козирки, нащільники та інші металеві деталі, вдається знизити або повністю виключити ймовірність появи конденсату. Це дозволить запобігти появі плісняви в даних місцях з часом і підняти температуру на балконі. Використовуючи правильний матеріал для утеплення та технології його монтажу, можна з легкістю перетворити лоджію або балкон на кімнату.

Наша компанія рекомендує замовити обшивку та утеплення балкона в Києві та області у нас. Завдяки нашому 20-річному досвіду та дружній команді професіоналів ми здатні реалізовувати проекти будь-якої складності. Крім того, завдяки оптовим закупівлям та наявності власних складів із матеріалами, ми можемо запропонувати більш доступні ціни.

Ефективні утеплювачі для балконних приміщень:

Пінополістирол

Утеплювач пінополістирол Екструдований пінополістирол є оптимальним вибором для внутрішнього утеплення балкона, що дозволяє максимально зберегти дорогоцінну площу. Це зумовлено його низькою теплопровідністю, що становить лише 0,031 Вт/(м°С), що значно краще, ніж у пінопласту 0,043 Вт/(м°С). Це дозволяє використовувати меншу товщину матеріалу і при цьому отримувати потрібну теплоізоляцію. Незважаючи на те, що обидва матеріали виготовляються з однієї сировини, екструдований пінополістирол володіє значно меншим водопоглинанням.

Вартість внутрішнього утеплення пінополістиролом від 250 грн./м²

Читайте докладніше

Пінопласт

Утеплювач пінопласт Пінопласт є стандартним і найбільш поширеним вибором для утеплення балкона зсередини та зовні, забезпечуючи достатній рівень теплоізоляції, придатний для всіх балконів і лоджій, що не опалюються. Шляхом поєднання різної товщини утеплювача на різних поверхнях можна досягти високої теплоізоляції. А найприємнішим бонусом є його ціна: пінопласт коштує більш ніж удвічі дешевше, ніж пінополістирол.

Вартість внутрішнього утеплення пінопластом від 100 грн./м²

Читайте докладніше

Варіанти утеплення лоджій та балконів

Залежно від необхідності, типу балконного приміщення і необхідного рівня теплоізоляції здійснюється утеплення балкона зовні або зсередини. Зовнішнє утеплення завжди є більш ефективним і має кращі теплоізоляційні характеристики порівняно з внутрішнім. Його доцільно виконувати тільки у випадку, якщо балконне приміщення перетворюється на опалювальне. Для звичайного балкона або лоджії утеплення зовні може бути недоцільним через складність його виконання та високі витрати на альпійські роботи.

Зовнішнє утеплення балконів виконується, коли перила балконних приміщення бетонні, цегляні або металеві. У випадку бетонного або цегляного парапету утеплювач клеїться на спеціальні клеї, після чого додатково фіксується на спеціальні пластикові дюбелі (грибки) і в кінцевому підсумку виконуються штукатурка та фарбування у необхідні кольори. Такі роботи виконуються лише альпіністами з відповідним обладнанням та досвідом роботи. Якщо перила балконного приміщення виконані у вигляді металевих грат, то утеплювач укладається на дерев'яний каркас, призначений для зовнішнього оздоблення балкона. Цей метод утеплення, хоч і розглядається як зовнішній, насправді здійснюється в процесі внутрішніх оздоблювальних робіт.

Внутрішнє утеплення балконів здійснюється здебільшого через те, що воно досить доступне, призводить до ефективних результатів і легко реалізується у будь-якому балконному просторі. Для більшості балконних приміщень достатньо внутрішнього утеплення, щоб уникнути промерзання перил та інших поверхонь, тому немає необхідності вкладати значні фінансові ресурси у дорожче зовнішнє утеплення.

Висновок. Для трансформації балконного приміщення в продовження кімнати або окреме тепле приміщення э сенс виконувати зовнішнє утеплення за допомогою альпійських робіт. Так як це дозволить досягти максимального ефекту і при цьому не забирати дорогоцінне місце всередині. У разі виготовлення звичайного балконного приміщення, а також при достатніх його габаритах можна реалізувати грамотне і ефективне утеплення лоджії або балкона зсередини.

Вартість утеплення балкона зсередини, ціни завжди актуальні

У нашій компанії ви можете замовити внутрішнє утеплення та обшивку балкона за найвигіднішими цінами в Києві та області. Завдяки нашим власним складам з матеріалами та грамотним підходом до ціноутворення наші послуги доступні для всіх.

Останнє оновлення вартості 3.02.2024
Утеплювач Ціна, за м²
Пінополістирол 20 мм 250 грн
Пінополістирол 40 мм 500 грн
Пінопласт 20 мм 100 грн
Пінопласт 40 мм 200 грн
Вартість включає як матеріали, так і роботу. При цьому роботи виконуються виключно спільно із внутрішньою обшивкою!

Скільки коштує утеплення балкона у Києві?

Вартість утеплення залежить від площі та обсягу виконуваних робіт, використовуваного матеріалу та його товщини.

Якщо виконується звичайна обшивка балкона, то завжди рекомендується утеплювати як мінімум перило та металеві деталі, які зазвичай є найхолоднішими, щоб запобігти утворенню конденсату та подальшому росту грибка. Цей вид утеплення доступний за ціною і рекомендується для виконання на будь-якому балконному приміщенню.

За бажання отримати більшу температуру в приміщенні та покращити в ньому затишок, рекомендується утеплити всі холодні ділянки матеріалом товщиною не менше 40 мм, а інші поверхні - не менше 20 мм. Вартість таких робіт буде вищою через більшу площу і товщину утеплювача.

Якщо ж необхідно утеплення під теплий балкон, який опалюватиметься, варто використовувати тільки найефективніший матеріал - пінополістирол. Рекомендується у найхолодніших і проблемних місцях використовувати товщину пінополістиролу не менше 80 мм, а в решті не менше 40 мм. Цей метод є найбільш дорогим та ефективним. Однак варто пам'ятати, що економія на утеплювачі в цьому випадку невиправдана.

Для досягнення правильного та ефективного утеплення рекомендуємо довіритись нашому професійному колективу. Завдяки нашому 20-річному досвіду роботи ми можемо підібрати правильні матеріали та утеплити балкон зсередини відповідно до будь-яких поставлених завдань.

Ефективність утеплювачів у порівнянні з альтернативними матеріалами

Подана таблиця містить інформацію про теплопровідність різних будівельних та утеплювальних матеріалів, яка важлива для визначення їхньої енергоефективності. У стовпці порівняння визначено товщину матеріалу, необхідну для досягнення рівня теплоізоляції, що відповідає екструдованому пінополістиролу товщиною 40 мм. Матеріали впорядковані за зменшенням ефективності, починаючи з найефективнішого і закінчуючи найменш ефективним.

Назва матеріалу Теплопровідність
λ, Вт/(м°С)
Порівняння,
мм
Пінополістирол ЕППС 30 0,031 40
Базальтова вата 0,039* 50
Пінопласт щільність 15 0,043 55
Пінобетон 0,08 103
Дерево 0,10-0,15** 129-193
Газобетон 0,12 155
ОСБ 0,15 193
Цегла керамічна 0,35 452
Цегла силікатна 0,7 903
* погіршується зі збільшенням вологості
** погіршується зі зростанням щільності та вологості

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Як краще утеплити балкон усередині чи зовні?

Якщо потрібна максимальна теплоізоляція для опалювального балконного приміщення, то, безумовно, утеплення зовні буде більш ефективним. У разі неопалюваного балкона оптимальною альтернативою більш дорогому зовнішньому утепленню буде внутрішнє.

Шукайте інші послуги?