Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Ремонт балкона під ключ у Києві

Ремонт балкону - 1 Ремонт балкону - 2 Ремонт балкону - 3 Добре виконаний ремонт на балконі, згодом, через 10-15 років, може втратити свою функціональність, тобто можуть припинити правильно працювати вікна, пошкодиться оздоблення або її елементи, з'явиться протікання в козирку або даху. Також такі зміни можуть виникати і раніше, якщо роботи на балконі або лоджії виконані неякісно та з грубими технологічними помилками. У таких випадках рекомендується звертатися до фахівців, які проведуть огляд вашого балконного простору та дадуть рекомендації щодо необхідності проводити капітальний ремонт балкона під ключ чи ні. Можливо, достатньо буде усунути викликані проблеми та зробити косметичний ремонт балкона, ціна в такому разі буде в рази менша.

Правильно обрана стратегія ремонтних робіт дозволяє суттєво заощадити, уникаючи заміни тих елементів, які можна відновити чи відремонтувати. А також поверне балкону чи лоджії привабливий зовнішній вигляд та нормальну функціональність.

Ми рекомендуємо звертатися до нашої компанії для проведення ремонту балкона в Києві та області, оскільки у нас є 20-річний досвід та велика команда професіоналів, здатних вирішувати завдання будь-якої складності. Завдяки нашим власним складам із матеріалами, ви також зможете заощадити, оскільки у нас доступні ціни.

Варіанти ремонту на балконі під ключ:

Ремонт скління балкона

Найчастіше клієнти звертаються до нас із проблемою, пов'язаною з неможливістю відкриття дерев'яних вікон на балконі. Після проведення аналізу нашого фахівця стає ясно, що дерево зазнало впливу вологи, відбулося розбухання і подекуди почалося його руйнування. Дерев'яні стулки та коробка вікна руйнуються, іноді навіть до того, що скло вивалюється на вулицю. Ці руйнування призводять до порушення герметичності, викликаючи підтікання води на дерев'яні підвіконня, обшивку перил і дошку для підлоги, що в свою чергу призводить до руйнування і пошкодження цих елементів оздоблення.

Єдиним рішенням такої проблеми є ремонт балкона засклення шляхом заміни всіх дерев'яних рам на сучасне пластикове скління. При таких роботах ви можете поліпшити балконне приміщення шляхом встановлення балкона з виносом, за рахунок чого збільшити корисний об'єм свого простору. Якщо балкон має оздоблення, необхідно обов'язково демонтувати обшивку стелі, так як без цього неможливо встановити нові вікна. У разі пошкодження обшивки балкона через підтікання також потрібний демонтаж та заміна цього оздоблення. Важливо, що необхідність конкретних робіт можна визначити лише після огляду балконного приміщення.

Ремонт даху балкона

Не так часто ми стикаємося зі зверненнями клієнтів, зазвичай вони звертаються до нас взимку або відразу після, зі скаргами на підтікання води з-під даху. Більшість таких балконів мають оздоблення стелі, що унеможливлює одразу визначити причину проблеми. Наші фахівці після часткового демонтажу матеріалу, що знаходиться на стелі, проводять ретельний аналіз, виявляючи реальні причини підтікань і пропонуючи методи їх усунення. Як правило, це пов'язано з падінням крижаних або сніжних мас з основного даху будівлі або балкона зверху, що призводить до пошкодження настилу.

Рішення залежить від матеріалу, що використовується для покриття даху, його каркасу та встановлених вікон. Це важливо для визначення можливості ремонту даху, оскільки необхідний доступ до нього не лише з фасадної сторони, а й з боків балкона. Якщо каркас даху виконаний з неякісних дерев'яних брусків, особливо маленької товщини, то, ймовірно, буде потрібна повна заміна даху для балкона. Однак, якщо каркас металевий, можна обмежитись заміною тільки матеріалу покриття, найчастіше використовуючи профнастил. Якщо з боків балкона відсутні вікна, а бічні стіни облицьовані зовні та всередині, існує висока ймовірність того, що для доступу до боків даху доведеться розбирати це оздоблення.

Ремонт козирка балкона

Не часто зустрічаюча, але цілком актуальна ситуація - звернення клієнтів зі скаргою на протікання в районі підвіконня, крапель води на оздобленні стелі та утворення калюж води на підлозі балкону. Після проведення аналізу, що включає огляд не тільки всередині приміщення, а й зовні, вивчаються примикання металевого козирка зверху та збоку до основи. Іноді доводиться навіть розбирати обшивку стелі по обидва боки балкона для виявлення причин та місць підтікання. Найчастіше результати аналізу показують, що козирок був встановлений неправильно, або не був герметизований спеціальними герметиками, такими як бутил. В результаті затікаюча вода, стікає по внутрішній поверхні облицювального матеріалу і накопичується на горизонтальних поверхнях, там, де і були виявлені проблеми - стеля, підвіконня, підлога.

Рішення в таких випадках однозначне: повний демонтаж оздоблення стелі, герметизація всіх проблемних і необхідних ділянок, при необхідності додаткова фіксація козирка до стелі, а в деяких випадках навіть заміна його на новий, якщо відновлення поточного неможливе. Після цього проводиться оздоблення стелі балкона, найчастіше з використанням білих пластикових панелей, а за потреби – і гіпсокартоном.

Ремонт оздоблення балкона зовні

Часто після сильних вітрів ми отримуємо дзвінки від людей, які скаржаться на відпале зовнішнє оздоблення балкона або лоджії. Зазвичай це стосується пластикової вагонки, але не через її низьку якість та ненадійність. Це тому, що більшість балконів обшиті саме цим матеріалом, і отже статистика з даного матеріалу в рази більше. Крім того, недосвідчені майстри, які не вміють працювати з цим матеріалом, також сприяють частим випадкам відриву обшивки. Навіть оздоблення сайдингом або профнастилом при сильному вітрі може піддаватися відриву через неправильне кріплення. При проведенні вивчення причин нашими фахівцями часто з'ясовується, що вагонка зовні балкона була закріплена всього на двох рейках з відступами від країв у 15 см, при цьому відстань між нижньою та верхньою рейкою становила цілих 80 см. Це є надмірною відстанню, навіть для внутрішніх робіт, крім того, вона не була запінена. Такі умови дозволяють сильному вітру, закручуючи у нижній частині оздоблення, створювати тиск зсередини на вагонку, на що вона не розрахована. Це призводить до висмикування скоб і подальшим руйнуванням такого оздоблення. Подібні проблеми підтверджуються і у сайдинга і профнастила, що відвалився, це ще раз підтверджує, що не в матеріалі полягає причина, а в технології виконання робіт.

Вирішенням та запобіганням подібним проблемам у майбутньому є виконання ремонту балкону зовні лише досвідченими фахівцями з великим досвідом робіт у даній сфері. За наші 20 років роботи ми виконали безліч зовнішніх оздоблень балконів, особливо пластиковою вагонкою. Важливо відзначити, що ми встановлюємо мінімум три, а при великій висоті поручнів навіть чотири монтажні рейки, розміщуючи крайні рейки максимально близько до країв. Всі примикання та кути також ретельно проходяться монтажною піною, щоб виключити піддування і забезпечити додаткове склеювання цих ділянок. Завдяки нашому професійному підходу ремонт зовнішнього оздоблення, включаючи обшивку ПВХ вагонкою, що виконується нашою компанією, виявляється стійким до сильних вітрів.

Ремонт обшивки балкона всередині

Ремонт обшивки балконного приміщення виконується вкрай рідко, адже більшість матеріалів мають великий термін служби, який більше 10 років. Зазвичай необхідність у таких роботах виникає у разі неякісного виконання попередніх робіт або за бажання замінити матеріал на інший, а також при втраті зовнішнього привабливого вигляду. Після вивчення балкона або лоджій наш фахівець може порекомендувати які елементи оздоблення можна залишити без втрати якості майбутніх робіт, а які потрібно обов'язково замінити.

Основні етапи ремонтних робіт у таких випадках включають демонтаж старого оздоблення та обшивку балкона новими матеріалами. Якщо не було протікання з-під вікон, то підлога часто залишається без змін, а зверху дощок укладають лінолеум або ламінат. У деяких випадках, якщо старі монтажні рейки встановлені рівно і перебувають у хорошому стані, можна провести монтаж на них, що дозволить заощадити кошти. Також рекомендується виконати утеплення балкона та лоджії, принаймні, пінопластом товщиною 20 мм, особливо в області тонких стін, таких як перила та різні металеві елементи, які виходять назовні. Це дозволяє уникнути можливості утворення конденсату на цих поверхнях.

Ремонт на відкритому балконі

Ремонт балкона без скління - вкрай рідкісне явище, оскільки більшість людей вважають за краще перетворити балконне приміщення на затишний і функціональний простір. Тим не менш, існують люди, які віддають перевагу відкритому простору і хочуть зберегти гарний відкритий балкон. На таких балконах часто виникають проблеми з пошкодженими поручнями, особливо з ніжним краєм, що кріпиться до бетонної основи, а також з недостатньою жорсткістю. Після проведення вимірів та огляду поручнів наш спеціаліст може запропонувати перелік необхідних робіт, які дозволять втілити таку ідею.

Зазвичай при ремонті відкритого балкона виконується посилення перил: зверху існуючих перил приварюється металевий куточок, який вирівнює їх, підвищує жорсткість і є основою для встановлення підвіконня. Потім проводиться зовнішнє і внутрішнє оздоблення поручнів матеріалами, стійкими до вологого вуличного середовища, такими як сайдинг, профнастил або пластикова вагонка.

Вартість ремонту балконів під ключ, ціни завжди актуальні

У нас завжди можна замовити ремонт балкона та лоджії під ключ за найбільш конкурентоспроможними цінами у Києві. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб наші ціни залишалися доступними для всіх. Окрім того, ми надаємо гарантію на всі наші роботи від одного до п'яти років.

Ціни на ремонт скління балкона

Зверніть увагу, що ви можете замовити металопластикові вікна для балкона або лоджії будь-якої конфігурації, не обмежуючись представленими в прикладах.

Останнє оновлення вартості 1.02.2024
Економ

Лоджія 2900 з однією стулкою

Скління лоджії з однією поворотно-відкидною стулкою, розміром 2900х1400 в економ-варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
15340
Viknaland B58 - 4к
14510
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
18360
Viknaland B70 - 6к
17080

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітна сітка (1 шт.) – 430 грн

Надані розміри лоджії знаходяться в домах серії: 96, 134, Т-1, Т-2, Т-4, Т-6, Т-7, Т-22, КТ, КТ Затишок, АППС, АППС Люкс, ЕС.

Найкраще

Лоджія 2900 з чотирма стулками

Скління лоджії з чотирма поворотно-відкидними стулками, розміром 2900х1400 у кращому варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
24270
Viknaland B58 - 4к
22650
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
27740
Viknaland B70 - 6к
25280

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (4 шт.) – 1720 грн

Надані розміри лоджії знаходяться в домах серії: 96, 134, Т-1, Т-2, Т-4, Т-6, Т-7, Т-22, КТ, КТ Затишок, АППС, АППС Люкс, ЕС.

Оптимальне

Лоджія 2900 з двома стулками

Скління лоджії з двома поворотно-відкидними стулками, розміром 2900х1400 в оптимальному варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
18810
Viknaland B58 - 4к
17670
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
22070
Viknaland B70 - 6к
20320

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (2 шт.) – 860 грн

Надані розміри лоджії знаходяться в домах серії: 96, 134, Т-1, Т-2, Т-4, Т-6, Т-7, Т-22, КТ, КТ Затишок, АППС, АППС Люкс, ЕС.

Останнє оновлення вартості 1.02.2024
Економ

Балкон 3150 з однією стулкою

Скління балкона з однією поворотно-відкидною стулкою, розміром 3150х1000х1500 в економ-варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
21880
Viknaland B58 - 4к
20505
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
26915
Viknaland B70 - 6к
25255

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітна сітка (1 шт.) – 430 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в домах серії: 134, 1-КГ-480 (Чешка).

Найкраще

Балкон 3150 з трьома стулками

Скління балкона з трьома поворотно-відкидними стулками, розміром 3150х1000х1500 у кращому варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
29970
Viknaland B58 - 4к
27935
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
35285
Viknaland B70 - 6к
32700

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (3 шт.) – 1290 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в домах серії: 134, 1-КГ-480 (Чешка).

Оптимальне

Балкон 3150 з двома стулками

Скління балкона з двома поворотно-відкидними стулками, розміром 3150х1000х1500 в оптимальному варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
25695
Viknaland B58 - 4к
23965
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
30975
Viknaland B70 - 6к
28830

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (2 шт.) – 860 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в домах серії: 134, 1-КГ-480 (Чешка).

Останнє оновлення вартості 1.02.2024
Економ

Балкон 2500 з однією стулкою

Скління балкона з однією поворотно-відкидною стулкою, розміром 2500х850х1600 в економ-варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
24660
Viknaland B58 - 4к
22800
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
30685
Viknaland B70 - 6к
28790

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітна сітка (1 шт.) – 430 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Найкраще

Балкон 2500 з чотирма стулками

Скління балкона з чотирма поворотно-відкидними стулками, розміром 2500х850х1600 у кращому варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
35790
Viknaland B58 - 4к
33055
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
41970
Viknaland B70 - 6к
38830

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (4 шт.) – 1720 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Оптимальне

Балкон 2500 з двома стулками

Скління балкона з двома поворотно-відкидними стулками, розміром 2500х850х1600 в оптимальному варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
28320
Viknaland B58 - 4к
26125
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
34590
Viknaland B70 - 6к
32240

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (2 шт.) – 860 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Останнє оновлення вартості 1.02.2024
Економ

Балкон 3150 з однією стулкою

Скління балкона з однією поворотно-відкидною стулкою, розміром 3150х750х1500 в економ-варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
25260
Viknaland B58 - 4к
23445
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
31290
Viknaland B70 - 6к
29395

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітна сітка (1 шт.) – 430 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Найкраще

Балкон 3150 з чотирма стулками

Скління балкона з чотирма поворотно-відкидними стулками, розміром 3150х750х1500 у кращому варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
36040
Viknaland B58 - 4к
33380
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
42300
Viknaland B70 - 6к
39190

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (4 шт.) – 1720 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Оптимальне

Балкон 3150 з двома стулками

Скління балкона з двома поворотно-відкидними стулками, розміром 3150х750х1500 в оптимальному варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
29075
Viknaland B58 - 4к
26900
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
35350
Viknaland B70 - 6к
32965

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (2 шт.) – 860 грн

Надані розміри П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Останнє оновлення вартості 1.02.2024
Економ

Балкон 6750 з двома стулками

Скління балкона з двома поворотно-відкидними стулками, розміром 6750х900х1550 в економ-варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
41780
Viknaland B58 - 4к
39260
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
51130
Viknaland B70 - 6к
48110

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (2 шт.) – 860 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в панельці серії: 96.

Найкраще

Балкон 6750 з п'ятьма стулками

Скління балкона з п'ятьма поворотно-відкидними стулками, розміром 6750х900х1550 у кращому варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
53290
Viknaland B58 - 4к
49785
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
62455
Viknaland B70 - 6к
58075

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (5 шт.) – 2150 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в панельці серії: 96.

Оптимальне

Балкон 6750 з трьома стулками

Скління балкона з трьома поворотно-відкидними стулками, розміром 6750х900х1550 в оптимальному варіанті
Однокамерний склопакет 24мм (4-16-4)
Rehau Ecosol 60
46415
Viknaland B58 - 4к
43440
Двокамерний склопакет 40мм (4-14-4-14-4)
Rehau Ecosol 70
56150
Viknaland B70 - 6к
52540

Додаткові комплектуючі:

 • + Підвіконня 100 мм - від 210 грн/м.п.
 • + Москітні сітки (3 шт.) – 1290 грн

Надані розміри Г-подібного балкону знаходяться в панельці серії: 96.

Ціни на ремонт обшивки балкона зовні

Для вашої зручності ми надаємо приклади варіантів зовнішнього оздоблення, включаючи найбільш популярні розміри балконів та лоджії, що часто зустрічаються у Києві.

Лоджія 2900

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Зовнішня обшивка лоджії спеціалізованим якісним матеріалом для фасадів сайдингом.
5100
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка лоджії зовні з використанням міцного універсального матеріалу профнастилу.
3955
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Зовнішнє оздоблення лоджії із застосуванням поширеної білої пластикової вагонки.
3290

У розрахунках враховано матеріали та роботи з обшивки зовнішньої частини парапету лоджії розмірами 2,9 на 1,15 метра, що становить загальну площу 3,34 квадратних метра. Завжди актуальні ціни.

Балкон 3200х1050

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона зовнішня з використанням надійного та якісного матеріалу сайдингу.
7245
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Зовнішнє оздоблення балкону популярним і надійним матеріалом профнастилом.
5555
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання балкона зовні перевіреною та недорогою білою вагонкою із пластику.
4575

У наданих розрахунках враховано всі матеріали та роботи для обшивки зовнішньої частини парапету балкона, який має два сегменти: 3,2х1,15 та 1,05х1,15 метра, у сумі загальна площа – 4,89 м². Завжди підтримуємо актуальні ціни.

Балкон 2600х900

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення балкона зовні надійним та довговічним сайдингом.
7800
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Зовнішня обшивка балкона міцним оздоблювальним матеріалом профнастил.
5780
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання балкона з вулиці поширеною та недорогою білою ПВХ вагонкою.
4770

У наданих підрахунках враховані матеріали та роботи для оздоблення зовнішньої частини балкона, що має три поверхні: 0,9х1,15, 2,6х1,15 та 0,9х1,15 метра, у сумі ці площі – 5,06 м². Намагаємося завжди підтримувати реальні ціни.

Балкон 3250х800

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона зовнішня поширеним спеціалізованим матеріалом сайдингом.
8495
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Облицювання балкона зовнішнє із застосуванням міцного матеріалу профнастилом.
6340
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Оздоблення балкона зовнішнє з використанням широко поширеного матеріалу пластикової вагонки білого кольору.
5225

В даному розрахунку враховані матеріали та роботи, необхідні для облицювання зовнішньої частини балкона, що складається з трьох поверхонь: 0,8 на 1,15, 3,25 на 1,15 та 0,8 на 1,15 метра. Загальна площа складає 5,58 квадратних метрів. Дбаємо про правильні ціни.

Ціни на ремонт оздоблення балкона всередині

Для вашої зручності ми розрахували приклади варіантів внутрішньої обшивки найбільш популярних розмірів балконів та лоджії, які найчастіше зустрічаються у Києві.

Лоджія 2900х1350

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка лоджії натуральною та екологічною дерев'яною вагонкою, стелі безшовними білими пластиковими панелями, підлоги ОСБ плитою.
23650
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення лоджії сучасними ламінованими панелями, стелі пластиковими білими та підлоги з ОСБ.
21855
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання лоджії недорогими безшовними пластиковими панелями, обшивання стелі ПВХ білого кольору та підлоги плитою ОСБ.
19665

У розрахунках враховується лоджія з розмірами по підлозі 2,9х1, 35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² і по стелі - 3,92 м². Підтримуємо актуальну вартість.

Балкон 3150х1000

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення балкона всередині натуральною дерев'яною вагонкою, обшиття стелі ПВХ панелями білого кольору, виготовлення підлоги з плити ОСБ.
17375
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона зсередини сучасними та міцними ламінованими ПВХ панелями, оздоблення стелі білим безшовним пластиком, настил підлоги ОСБ плитою.
18035
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання балконного простору безшовним пластиком, стелі білими панелями ПВХ та підлоги плитою ОСБ.
16355

У наданих прорахунках враховується балкон із розмірами по підлозі 3,15х1,0 м – 3,15 м², по стінах – 12,14 м² та по стелі – 3,15 м². Підтримуємо актуальну вартість.

Балкон 2500х850

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона всередині екологічно чистою вагонкою з дерева, стелі безшовними білими ПВХ панелями та підлоги з ОСБ.
14470
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Облицювання балкона сучасним та якісним пластиком із ламінацією, стелі ПВХ панелями білого кольору та настелення підлоги плитою ОСБ.
13350
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Внутрішнє оздоблення балкона недорогими пластиковими безшовними панелями, облицювання стелі білим ПВХ, настил підлоги ОСБ плитою.
12335

У прорахунках враховано балкон з розмірами по підлозі 2,5х0, 85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² і по стелі - 2,13 м². Підтримуємо ціну актуальною.

Балкон 3150х750

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення натуральною та міцною сосновою вагонкою, обшивання стелі ПВХ панелями білого кольору та підлоги плитою ОСБ.
16600
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Облицювання балкона якісним ламінованим пластиком, стелі білими безшовними панелями, укладання підлоги ОСБ плитою.
15330
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балконного приміщення панелями безшовними із пластику, стелі білим ПВХ та настил підлоги з ОСБ.
14005

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² і по стелі - 2,36 м². Підтримуємо ціни у актуальному стані.

Балкон 6750х900

Останнє оновлення вартості 3.01.2024
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Внутрішня обшивка балкона натуральною вагонкою із дерева, стелі білими пластиковими панелями, настил підлоги ОСБ плитою.
37280
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона зсередини сучасним та якісним ламінованим ПВХ, стелі білими панелями та підлоги з ОСБ.
34390
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання звичайним пластиком безшовним, обшивання стелі – ПВХ панелями білого кольору та підлоги плитою ОСБ.
31175

У розрахунках враховується простір балкона з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стін - 23,4 м² і по стелі - 6,12 м². Підтримуємо актуальну вартість.

Ремонт балкона під ключ: фото До та Після

Балкон після виконаного ремонту №1
Балкон до початку ремонту №1

Чому варто замовити послуги у компанії "Балкони Вікна"?

20 років досвіду
З 2004 року ми встановлюємо вікна та двері, виконуємо скління та обшивку балконних приміщень "під ключ".
Доступні ціни
За рахунок власних складів матеріалів нам вдається тримати ціни нижче середньоринкових.
Професіоналізм
Наші менеджери, замірники та монтажники мають мінімальний досвід від 15 років.
Відповідальність
Ми використовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб наші вироби служили довго.
Гарантії
Всю виконану роботу ми захищаємо гарантією від 12 до 60 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Попередню вартість робіт ми повідомимо Вам вже через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Як здійснити бюджетний ремонт балкона чи лоджії?

Якщо ви шукаєте доступний варіант ремонту балкона, рекомендуємо звернути увагу на трикамерні профільні системи українського виробника Вікналенд. При виборі зовнішнього оздоблення варто звернути увагу на профнастил - він більш економічний у порівнянні з сайдингом і не поступається йому якістю. А для внутрішніх робіт відмінним та бюджетним варіантом є ламіновані пластикові панелі товщиною 6 мм.

Шукайте інші послуги?