Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Внутрішня обшивка балкона в Києві

Внутрішня обшивка балкона Обшивка балкона всередині Оздоблення балкона всередині Після встановлення скління на балконі або лоджії по всьому периметру металопластикової рами залишається монтажна піна, яка псує загальний вигляд. Дану піну бажано захистити від сонячних променів, щоб запобігати її деградації та подальшому руйнуванню. Металевий козирок зафіксований дюбелями до стелі, піна, що стирчить, пошкоджені і криві стіни в поєднанні з новими пластиковими вікнами виглядає неохайно. Вирішення вказаних проблем - внутрішня обшивка балкона, ціна послуги є прийнятною і доступною всім.

Ці роботи надають балкону чудовий вигляд, сприяють вирівнюванню всіх викривлених поверхонь, покращують звуко- та теплоізоляцію. У ході обшивки балкона під ключ можна значно покращити теплоізоляцію, аж до рівня кімнати, за умови, що встановлені правильні вікна з п'ятикамерної профільної системи і вони укомплектовані двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Ми пропонуємо замовити оздоблення балкона в Києві в нашій компанії, займаємося якісними та професійними роботами з 2004 року, а наші майстри працюють з дня заснування фірми. Нашим головною перевагою є власні склади з матеріалами, які дозволяють нам пропонувати ціни нижчі за ринкові.

Матеріали для внутрішнього оздоблення балкона:

Обшивка балкона всередині дерев'яною вагонкою

Внутрішня обшивка балкона дерев'яною вагонкою Натисніть, щоб збільшити Дерев'яна вагонка підходить для обшивки лоджій та балконів, оскільки вона чудово переносить високі температури, холод та помірну вологість. Завдяки своїй високій міцності, вона служити відмінним кріпленням для різних поличок, тримачів для велосипедів, сушок для білизни – що неможливо зробити з використанням інших матеріалів. Замовники, які віддають перевагу натуральним матеріалам у своєму оточенні, вибирають її за можливість бути ближче з природою і насолоджуватися її неповторною красою та ароматом деревини.

Сучасні технології дозволяють використовувати безбарвні лаки на основі акрилових смол, що забезпечують ефективний захист дерев'яного оздоблення, при цьому зберігаючи її природний колір. А сучасні лаки з кольоровим пігментом дозволяють змінити її колір, не приховуючи при цьому структуру дерева, що відповідає сучасним тенденціям у дизайні.

Займана товщина облицювання разом із монтажною рейкою – 32 мм, вартість від 650 грн./м².

Читайте докладніше

Обшивка балкона зсередини пластиковою вагонкою

Внутрішня обшивка балкона пластиковою вагонкою Натисніть, щоб збільшити Шовна ПВХ вагонка - ідеальний вибір для оздоблення лоджій, балконів без утеплення. Завдяки чудовим характеристикам пластику, вона має кращий захист від впливу вологи та займання, стійка до низьких та високих температурних перепадів.

Застосування вагонки ПВХ для обшивки лоджій та балконів стало рідкісним явищем через його застарілий зовнішній вигляд, хоча в 2010 році мало популярність завдяки найнижчій ціні. Зараз її частіше використовують для облицювання невибагливих приміщень з підвищеною вологістю, таких як підвали та горища.

Товщина ПВХ разом із монтажною рейкою – 30 мм, вартість від 400 грн./м².

Оздоблення балкона усередині пластиковими панелями

Внутрішня оздоблення балкона пластиковими панелями Натисніть, щоб збільшити Безшовні пластикові панелі добре підходять для обшивки балконів із високою вологістю. Вони стійкі до впливу вологи, горіння, помірних механічних навантажень, надмірного нагрівання та охолодженняь. Завдяки сучасному зовнішньому вигляду та простоті у догляді, вони є кращим вибором для економного та ефективного оновлення зовнішнього вигляду балкона, лоджії.

Сучасні комп'ютерні технології дозволяють на пластику створювати декор, що імітує різні породи дерева, каменю та інші унікальні візерунки з різноманітною текстурою та кольором. Ці малюнки додатково захищаються лаковим покриттям, що надає панелям блиск і запобігає їх стиранню.

Займана товщина ПВХ панелей разом із монтажною рейкою – 28 мм, вартість від 500 грн./м².

Обшивка лоджії, балкона ламінованими панелями

Внутрішня обшивка балкона ламінованими панелями Натисніть, щоб збільшити Сучасні ламіновані панелі – ідеальне рішення для всіх балконів та лоджій особливо з високою вологістю. Вони мають кращі характеристики ПВХ, тому не бояться вологи, стійкі до горіння, високих температур, холоду та помірних механічних навантажень. Ламіновані ПВХ становлять значну конкуренцію для дерев'яної вагонки, яка залишається лідером у виборі останніх 15 років.

Ламінований шар, яким покриваються звичайні пластикові панелі, перетворює їх на інноваційний матеріал. Ламінація надає гладкому пластику текстуру, структуру та підвищує його міцність. Вона правдоподібно імітує різноманітні оздоблювальні матеріали, такі як штукатурка різних кольорів, деревина, тканини та інший декор.

Товщина займана ламінованим пластиком разом із монтажною рейкою – 26-28 мм, вартість від 650 грн./м².

Читайте докладніше

Обшивка балкона зсередини МДФ панелями

Внутрішня обшивка балкона МДФ вагонкою Натисніть, щоб збільшити МДФ панелі добре підходять для обшивки лоджій та балконів, оскільки вони мають чудовий вигляд і успішно справляються з помірною вологістю, холодом та спекою. Замовники, противники пластику, вибирають МДФ вагонку через її більшу "натуральність", схожий зовнішній вигляд, і кращу міцність у порівнянні з ПВХ.

Процес виробництва панелей складається з формування профілю майбутнього матеріалу із МДФ та нанесення на нього декоративного шару, який надає текстуру, структуру та колір. Декоративний шар реалістично імітує різні породи дерев, каміння та однотонні кольори.

Товщина МДФ разом із монтажною рейкою – 28 мм.

Оздоблення балкона усередині гіпсокартоном

Внутрішня оздоблення балкона гіпсокартоном Натисніть, щоб збільшити Гіпсокартон зі шпаклівкою та подальшим оздобленням - найкраще рішення для теплої обшивки балконів та продовжень кімнати, оскільки реалізується стиль та інтер'єр як у кімнаті. Його вологостійка варіація має хороший вологозахист, високу механічну міцність, переносимість низьких і високих температур та помірну вогнетривкість.

Завдяки універсальним властивостям гіпсокартону його облицьовують різними матеріалами, такими як шпаклівка з наступним фарбуванням або з обклеюванням шпалерами, керамічною або гіпсовою плиткою, декоративною шпаклівкою або штукатуркою. Така різноманітність фінішних покриттів спрощує втілення ідей та побажань замовників.

Займана товщина гіпсокартону разом із профілями – 40 мм, вартість від 600 грн./м².

Читайте докладніше

Вартість внутрішньої обшивки балконів, ціни актуальні

В нашій компанії ви можете замовити обшивку балкона всередині за найдоступнішими та найдемократичнішими цінами в Києві. Вартість оздоблення відіграє ключову роль для всіх замовників, а завдяки власним складам з матеріалами наші ціни залишаються на найнижчому рівні.

Надані приклади створені для вашої зручності і включають популярні розміри балконів та лоджій, які зустрічаються в Києві.

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900х1350

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка лоджії натуральною та екологічною дерев'яною вагонкою.
24600
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Оздоблення лоджії недорогим безшовним ПВХ.
21525
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка лоджії сучасними ламінованими панелями.
23140

У розрахунках враховується лоджія з розмірами по підлозі 2,9х1, 35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² і по стелі - 3,92 м². На підлогу укладається ОСБ плита, а стеля облицьовується білим безшовним пластиком.

Балкон 3150х1000

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення балкона всередині натуральним деревом з сучком.
18055
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкона безшовним пластиком.
17845
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона зсередини сучасним та міцним ламінованим ПВХ.
19120

У наданих прорахунках враховується балкон із розмірами по підлозі 3,15х1,0 м – 3,15 м², по стінах – 12,14 м² та по стелі – 3,15 м². На підлогу стелиться ОСБ плита, а стеля обшивається безшовним білим ПВХ.

Балкон 2500х850

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона всередині екологічно чистою вагонкою з дерева.
14985
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Внутрішнє оздоблення балкона недорогими безшовними пластиковими панелями.
13355
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона сучасним та якісним пластиком із ламінацією.
14205

У прорахунках врахован балкон з розмірами по підлозі 2,5х0, 85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² і по стелі - 2,13 м². На підлогу настеляється плита ОСБ, а стеля оббивається безшовними білим ПВХ.

Балкон 3150х750

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка натуральною та міцною дерев'яною сосновою вагонкою.
17200
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкона безшовними панелями.
15175
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона якісним ламінованим пластиком.
16235

У розрахунках враховується балкон з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² і по стелі - 2,36 м². На підлогу укладається плита ОСБ, а стеля обшивається безшовним пластиком білого кольору.

Балкон 6750х900

Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Внутрішня обшивка балкона натуральною вагонкою із дерева.
38910
Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка балкона звичайним безшовним пластиком.
34170
Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона зсередини сучасним та якісним ламінованим ПВХ.
36655

У розрахунках враховується балкон з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стін - 23,4 м² і по стелі - 6,12 м². На підлогу кладеться плита ОСБ, а стеля облицьовується білим безшовним пластиком.

Не знайшли бажаний варіант оздоблення лоджії, балкона? Більше варіантів обшивки на сторінках з інформацією про дерев'яну вагонку, пластикові панелі та гіпсокартон.

Скільки коштує обшивка балкону?

Щоб зрозуміти, які елементи впливають на вартість, давайте розберемося з чого складається внутрішнє оздоблення балкона приміщення: обшивка стін, стелі, підлоги, укосів, порогу, підвіконня – стандартні роботи. Додаткові роботи - виконання утеплення, монтаж сушки для білизни, освітлення та виведення електрики, виготовлення відкидного столика, шафи, тумби. З перерахованого вище видно, що є багато додаткових типів робіт, які впливають на ціну.

Замовники помилково думають, що на загальну ціну більше впливає вибір матеріалу для обшивки стін та стелі, аніж наявність додаткових робіт. Давайте розбиратися. На лоджії, площа оздоблення якої перевищує балконну в 1,5 рази, різниця в ціні між найдешевшим пластиком та деревом - 3100 грн. А перетворення її на тепле приміщення обійдеться дорожче на 10500 гривень, через витрати на утеплювальні роботи. Побудова на лоджії стандартної шафи коштує від 6500 грн. Ціни актуальні на початок 2024 року. Як видно з наданих цифр, на підсумкову вартість обшивки більше впливають додаткові покращення, ніж матеріал для оздоблення лоджії або балкона.

Для попереднього розрахунку зв'яжіться з нашим менеджером за телефонами 098-568-00-22, 050-568-00-22, 073-568-00-22. Надайте розміри балкона, його довжину, ширину, висоту, і через 5 хвилин менеджер надасть попередню вартість.

Обшивка балкона: фото До та Після

Обшивка балкону після виконаних робіт №1
Обшивка балкону до початку робіт №1
Обшивка балкону після виконаних робіт №3
Обшивка балкону до початку робіт №3
Обшивка балкону після виконаних робіт №2
Обшивка балкону до початку робіт №2

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Чим краще обшити балкон усередині?

Якщо балкон використовується як окремий кабінет або за рахунок нього продовжується кімната, вибирайте гіпсокартон з наступним фарбуванням або обклеювання шпалерами. Таке рішення надасть максимальної схожості зі звичайною невеликою кімнатою. Втім, для таких приміщень застосовують і традиційні матеріали для оздоблення стін балкона, такі як дерев'яна вагонка, пластикові та ламіновані панелі.

Якщо балкон використовується згідно зі своїм стандартним призначенням, для сушіння білизни, зберігання речей або приємного відпочинку, замовляйте обшивку деревом чи пластиком. Використання таких матеріалів дозволяє отримати гарне та практичне приміщення з мінімальними вкладеннями. Додатково заощадити та надати балкону гарного вигляду можна шляхом обшивки стелі балкона безшовним білим пластиком. Таке рішення більш актуальне ніж використання одного і того ж матеріалу для оздоблення стелі і стін балкона.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Виконаємо точний розрахунок бажаних робіт, враховуючи ваші побажання
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи, що проводяться
05
Передоплата
Внесення 50% передоплати від вартості
06
Комплектація
Підготовка та комплектація матеріалів, 1-2 дні
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у зазначений день
08
Монтаж
Здійснюється досвідченими фахівцями з досвідом роботи від 15 років, займає 3-4 дні

Часті питання

Чим краще обшити балкон деревом чи пластиком?

Найкращий вибір для оздоблення балкона це дерев'яна вагонка. Вона має найкращу механічну міцність, хорошу теплоізоляцію та шумоізоляцію, а малюнок на кожній дошці неповторний. Але якщо на ньому підвищена вологість, то використання пластикових панелей більш виправдане. ПВХ має найкращу вологостійкість, помірну міцність, непогану теплоізоляцію, шумоізоляцію і різноманітні кольорові рішення.

Що краще для обшивки лоджії: МДФ чи ПВХ?

Сучасні МДФ і ламіновані панелі зовні схожі, оскільки для їх декорування застосовується однаковий метод - наклеювання ламінуючої плівки. Відмінність полягає лише в матеріалі, на який вона наклеюється, через що для приміщень з різними умовами краще підходить той чи інший матеріал. Для балкона з підвищеною вологістю кращими будуть пластикові панелі, а з помірною вологістю добре підійдуть МДФ.

Шукайте інші послуги?