Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Розкладний стіл на балкон у Києві

Розкладний стіл для балкону Розкладний столик на балконі Стіл на балконі складний, розкладний У сучасному світі балконні приміщення використовуються не тільки для сушіння білизни та зберігання речей у шафах, тумбах, але також для релаксу та відпочинку. Деякі люди воліють насолоджуватися кавою з прекрасним видом з вікна, в той час як інші воліють проводити час із друзями на свіжому повітрі. Для підвищення рівня комфорту рекомендується встановити розкладний столик на балконі, ціна на нього невисока та доступна для більшості замовників.

Складаний стіл для балкона дозволяє організувати зручніший балконний простір і підвищити рівень комфорту на ньому, а завдяки механізму складання його можна компактно скласти, щоб він не заважав користування балконом. За рахунок індивідуального виготовлення стільниці столу, його можна зробити будь-яких розмірів та форм. До того ж за рахунок використання стільниць з різних матеріалів, таких як меблевий щит з сосни, ДСП, стільниця для кухні, можна виготовити стіл, який впишеться в будь-який інтер'єр.

Ми рекомендуємо замовляти у нас стіл для балкона в Києві та Київській області разом із внутрішнім оздобленням балконного приміщення. Наш досвідчений колектив із більш ніж 20-річним стажем, власні склади з матеріалами та цех з виробництва меблів дозволяють нам виготовляти складні столики на балкони будь-якої складності.

Виготовлення та монтаж столика на балконі: технологія

Найважливішим елементом є механізм відкидного столу, від якого залежить надійність конструкції, зручність користування та максимальне навантаження на стіл. У хороших виробників максимальне припустиме навантаження становить від 30 кг. Як стільниця столу можуть використовуватися кухонні стільниці, ДСП та клеєний меблевий щит.

Процес виготовлення кришки столу з кухонної стільниці починається з вирізування необхідних розмірів, зберігаючи при цьому красиву лицьову частину матеріалу. Потім усі обрізані краї покриваються спеціальною пластиковою кромкою товщиною 2 мм, після чого їх торці фрезеруються та заокруглюються.

Процедура виготовлення кришки столу з ДСП починається також із вирізування потрібних розмірів деталі, а потім у ній часто закруглюються краї. Після цього виконується кромкування спеціальної ПВХ кромкою товщиною 2 мм і подальше її фрезерування.

Клеєний меблевий щит виготовляється шляхом склеювання дерев'яних рейок між собою по всій довжині, які потім фіксуються у струбцинах до повного висихання. Після цього матеріал шліфується з усіх боків, щоб усунути нерівності. Виготовлення кришки столу з меблевого щита включає вирізання деталі потрібних розмірів, невелике закруглення кутів та покриття безбарвним лаком на водяній основі, щоб зберегти натуральний вид дерева.

Вартість відкидного столика на балкон, ціни завжди актуальні

Останнє оновлення вартості 1.03.2024
Тип стільниці Ціна, за шт
Клеєний меблевий щит від 2150 грн./шт.
ДСП меблевий від 2150 грн./шт.
Кухонна стільниця від 2150 грн./шт.
Вартість включає ціну на виготовлення розкладного столика для балкона та її монтаж. Зверніть увагу, сушарку можна замовити тільки в комплекті з іншими роботами, окремо монтаж не проводиться!

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?