Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Зовнішня обшивка балкона профнастилом у Києві

Зовнішня обшивка балкона профнастилом Обшивка балкона профнастилом Оздоблення балкона профнастилом На багатьох балконах з металевою огорожею, особливо в будівлях типу брежнівок, сталінок та хрущівок, часто виникають проблемні ділянки у місцях кріплення поручнів до бетонної основи. Це пов'язано з відсутністю зовнішнього оздоблення, через що метал піддається впливу дощу та снігу, що призводить до поступового їх витончення та руйнування. Встановлювати пластикові вікна на такі пошкоджені поручні небезпечно. Щоб уникнути подібних проблем та зберегти огорожу, необхідно завжди здійснювати зовнішню обшивку. Ми настійно рекомендуємо замовити обшивку балкона профнастилом, ціна на неї доступніша, ніж на сайдинг, але захист поруччя залишається таким же надійним.

Оздоблення балкона профнастилом забезпечує захист не тільки огорожі, а й країв бетонної основи, які часто схильні до руйнувань через вплив атмосферних опадів. Крім того, різноманітність кольорових рішень обшивки профнастилом дозволяє надати чудовий зовнішній вигляд будь-якому балконному приміщенню.

Наша компанія "Балкони Вікна" вже 20 років пропонує послуги із зовнішньої обшивки балкону профнастилом у Києві та області. Завдяки досвіду наших монтажників та згуртованому колективу, ми гарантуємо якісне виконання оздоблення профнастилом будь-якої складності та конфігурації.

Що таке профнастил?

Профнастил – це універсальний будівельний матеріал, що широко застосовується для виготовлення покрівлі, парканів та зовнішнього облицювання будівель. Він виготовляється з листового металу методом холодного прокату на спеціальних згинальних верстатах, що дозволяє формувати необхідний переріз листа. Форма його профілю залежить від завдань застосування, для покрівлі, парканів та облицювання вона може бути різною.

За рахунок того, що профнастил виготовлений з металу, його механічна міцність є найвищою серед аналогічних матеріалів для балконних приміщень. Палітра даного матеріалу найбільша, що дозволяє підібрати не тільки колір, а й потрібний відтінок для кожного балкона.

Вартість зовнішньої обшивки балкона профнастилом, ціни завжди реальні

У нашій компанії «Балкони Вікна» ви можете замовити зовнішню обшивку профнастилом балконного приміщенн за доступною ціною у Києві. Завдяки власним складам з матеріалами та довгостроковій співпраці з постачальниками, нам вдається тримати ціни на доступному рівні.

Для вашого зручного порівняння ми надаємо приклади з розмірами зовнішнього облицювання, які найбільш популярні та найчастіше зустрічаються у Києві.

Ціна обшивки профнастилом 1000 грн./м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка лоджії профнастилом, а також запінювання швів між обшивочним матеріалом, стінами та підлогою для кращої герметичності та надійності. Зовнішня обшивка профнастилом лоджії 2900х1150
4505

Балкон 3200х1050

Опис робіт
Ціна,
грн.
Обшивка балкона профнастилом та заповнення щілин між облицювальним матеріалом, стінами та підлогою поліуретанової піною для герметизації. Зовнішня обшивка профнастилом балкону 3200х1050
6335

Балкон 2600х900

Опис робіт
Ціна,
грн.
Оздоблення балкона профнастилом, а також заповнення піною швів між оздоблювальними матеріалами, стінами та підлогою для забезпечення герметичності. Зовнішнє оздоблення профнастилом балкону 2600х900
6590

Балкон 3250х800

Опис робіт
Ціна,
грн.
Облицювання перил балкона профнастилом та герметизація сполучних швів між оздоблювальним матеріалом, стінами та підлогою за допомогою піни. Зовнішнє облицювання профнастилом балкону 3250х800
7230

Кольорова палітра профнастилу

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Обшивка профнастилом: секрети професіоналів, технології та рекомендації

Процес оздоблення балкона профнастилом зовні завжди починається з кріплення решетування до металевого перила. Така обрешітка складна у виготовленні і містить вертикальні та горизонтальні рейки.

Вертикальні стійки відіграють ключову роль у вирівнюванні та виставленні необхідного нахилу усієї площини оздоблення. Якщо балконне приміщення засклене без виносу, вони виставляються строго за рівнем. У випадку, якщо засклення із виносом по підвіконню, вертикальні рейки встановлюються навскіс від виносу до краю бетонної плити. При виносі від підлоги ідеально використовувати металевий приварений кут, який був закріплений при зварюванні виносу. Для таких цілей можна використовувати монтажну рейку перетином 20х40 мм або брус розміром 40х40 мм, який часто застосовується при необхідності утеплення перила балкона під профнастилом. Вони виставляються з кроком 550 – 700 мм.

Горизонтальні рейки перерізом 20х40 мм використовуються для кріплення листів профнастилу. Вони виставляються за рівнем або за допомогою рулетки, щоб вони знаходилися на одному рівні по всіх сторонах балконного приміщення. Це важливо, щоб прикручені гвинти були розташовані на одній лінії і не псували зовнішній вигляд.

Після створення такого нестандартного каркаса проводиться прикручування листів профнастилу до горизонтальних рейок. Вони кріпляться за допомогою пофарбованих у колір спеціальних шурупів по дереву з гумовими шайбами через одну хвилю. У заключній стадії встановлюються облицювальні нащільники, які спеціально вигнуті для закриття різаних країв в кутках та біля стін.

У завершальному етапі ми рекомендуємо завжди пропінювати всі місця примикання профнастилу до підлоги, вікна, стін та в кутах, щоб запобігти проникненню комах та знизити ймовірність піддування.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?