Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Обшивка балкона гіпсокартоном у Києві

Обшивка гіпсокартоном балкону та лоджії Обшивка балкона гіпсокартоном Оздоблення балкона гіпсокартоном При комплексному ремонті балконного приміщення важливим завершальним етапом є обшивка балкону. Цей процес не тільки покращує зовнішній вигляд приміщення, але також значно підвищує його теплоізоляцію, шумоізоляцію, і не менш важливо – допомагає вирівняти поверхні стін, підлоги та стелі. Крім того, вона захищає монтажну піну, розташовану вздовж периметра пластикових вікон, оберігаючи її від шкідливого впливу прямих сонячних променів. Серед сучасних та популярних методів облицювання, особливо виділяється обшивка балкона гіпсокартоном, ціна та її зовнішній вигляд завжди виправдовує вкладення.

Універсальність ГКЛВ розширює можливості для фінішного оздоблення, дозволяючи фарбувати його в різні кольори, обклеювати сучасними шпалерами, покривати різноманітною плиткою, а також прикрашати декоративною штукатуркою. Завдяки цим можливостям можна надати приміщенню індивідуального та неповторного дизайну. Цей матеріал активно використовується не тільки для звичайної обшивки, але також при оздобленні теплих приміщень та розширенні кімнат за рахунок балконних приміщень.

Ми пропонуємо якісну обшивку балкона вологостійким гіпсокартоном в Києві та області. Ви можете покладатися на якість наших робіт, оскільки ми займаємося будівництвом вже 20 років, а наші монтажники мають мінімальний стаж роботи від 15 років. Наявність складів з матеріалами та довгострокове успішне співробітництво з оптовими постачальниками дозволяють нам пропонувати послуги за найдоступнішими цінами.

Гіпсокартон що це таке?

Гіпсокартон (гіпсокартонний лист) або, як його часто називають, суха гіпсова штукатурка є універсальним будівельним матеріалом, що складається із зовнішнього та внутрішнього шару картону, між якими знаходиться твердий гіпсовий склад. Вологостійкі листи додатково містить протимікробні та гідрофобні добавки, що покращують його захисні властивості від вологи. Стандартні розміри листів – ширина 1200 мм, висота представлена цілою сіткою розмірів: 2000, 2500, 3000 мм.

Листи гіпсокартону кріпляться виключно на спеціальні монтажні металеві профілі, рекомендується уникати використання дерев'яних рейок, особливо у вологих приміщеннях. Листи ГКЛ надійно кріпляться спеціальними шурупами по металу, рекомендований крок між ними від 150 до 250 мм.

Вологостійкі листи застосовуються в основному для оздоблення теплих балконів і лоджій, а також можуть використовуватися в сухих балконних приміщеннях, особливо якщо вони виходять на південну сторону будинку.

Вартість обшивки балконів гіпсокартоном, ціни завжди актуальні

У нашій компанії "Балкони Вікна" ви завжди можете замовити обшивку балкона гіпсокартоном за найдемократичнішими цінами в Києві. Завдяки нашим власним складам з матеріалами та компетентному підходу до ціноутворення ми здатні підтримувати низькі ціни, усвідомлюючи, що це відіграє ключову роль при виборі замовниками компанії.

Представлені приклади створені для зручного порівняння вартості різних матеріалів та включають популярні розміри обшивки балконів та лоджії, які часто зустрічаються у Києві.

Вартість обшивки гіпсокартоном з матеріалом та роботою від 600 грн. за м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900х1350

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка лоджії гіпсокартоном під ключ: встановлення гіпсових листів, їх шпаклювання та фарбування.
52470
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Чорнове облицювання перила та стін лоджії вологостійким ГКЛ.
37005
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення лоджії гіпсокартоном під фарбування - монтаж листів на профілі, закладення швів та шпаклювання.
47490

У наданих прорахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,9х1,35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² та по стелі - 3,92 м². Підлога вирівнюється і застелюється ОСБ плитою.

Балкон 3150х1000

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення балкона гіпсокартоном під ключ: монтаж ГКЛВ, шпаклювання та фарбування.
43635
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Чорнова обшивка балкону ГКЛ, стіни та стеля.
30655
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка балкона гіпсокартоном під фарбування включає встановлення гіпсових листів та їх шпаклювання.
39445

У прорахунках враховано балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х1,0 м - 3,15 м², по стінах - 12,14 м² та по стелі - 3,15 м². Для вирівнювання підлоги використовуються ОСБ-плити.

Балкон 2500х850

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка балкона гіпсокартоном під ключ: встановлення листів, шпаклювання та фарбування поверхонь.
34020
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Чорнова обшивка балкона ГКЛ.
23955
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона гіпсокартоном під фарбування, включає кріплення вологостійких листів та їх шпаклювання.
30760

У розрахунках враховується балконне приміщення із розмірами по підлозі 2,5х0,85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² та по стелі - 2,13 м². За допомогою плит ОСБ виконується вирівнювання підлоги.

Балкон 3150х750

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Обшивка стін балкона гіпсокартоном під ключ: монтаж ГКЛ, його шпаклювання та фарбування.
37810
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Чорнове облицювання перил та стіни вологостійким ГКЛ.
26370
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення стін балконного приміщення гіпсокартоном під фарбування- встановлення гіпсових листів та їх шпаклювання.
34110

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² та по стелі - 2,36 м². Вирівнювання підлоги здійснюється за допомогою ОСБ-плит.

Балкон 6750х900

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Оздоблення стін балкона ГКЛ під ключ: монтаж ГКЛВ, шпаклювання, фарбування.
82260
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Чорнове оздоблення перил та стін гіпсовими листами.
56325
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка стін балконного приміщення ГКЛ під фарбування - монтаж вологостійких листів та їх шпаклювання.
73885

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стінах - 23,4 м² і по стелі - 6,12 м². Підлога вирівнюється за допомогою ОСБ-плит.

Хочете порівняти вартість оздоблення гіпсокартоном з іншими матеріалами? Хороше порівняння цін, розділене за типами балконних приміщень, на сторінці про обшивку зсередини.

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Обшивка балкона листами гіпсокартону: плюси та мінуси

Внутрішнє оздоблення балкона листами гіпсокартону, подібно до інших матеріалів, має свої переваги та недоліки. Давайте розглянемо основні плюси використання:

Різноманітність у дизайні. ГКЛВ є лідером у різноманітності можливих варіантів фінішного покриття. Його можна шпаклювати та пофарбувати, обклеїти шпалерами, облицьовувати гіпсовою або керамічною плиткою, а також використовувати для декоративної штукатурки.

Безпека. Дані листи виготовляються з натуральних матеріалів: 91% гіпсу, 6% картону та 3% різних добавок, що робить їх екологічно безпечними.

Тривалий термін служби. Завдяки відмінним характеристикам та високій міцності, вологостійкий ГКЛ є зносостійким матеріалом, здатним витримувати механічні навантаження, характерні для балконних приміщень.

Відмінна ремонтопридатність. Гіпсокартон можна перефарбовувати та обклеювати шпалерами кілька разів, що дозволяє змінювати зовнішній вигляд без необхідності великих будівельних робіт та значних фінансових витрат.

Термостійкість. Матеріал має високу стійкість до високих температур, що робить його ідеальним для балконів, що знаходяться на південній стороні, схильних до інтенсивного сонячного впливу.

Доступність та швидкість. Використовуючи сухий метод штукатурки, вартість оздоблювальних робіт та швидкість їх виконання значно перевершують стандартні методи вирівнювання стін та стель, перевищуючи їх більш ніж удвічі.

Для яких балконів підходить використання гіпсокартону?

Більшість балконних приміщень частіше використовуються для сушіння білизни, що призводить до підвищеної вологості. У подібних умовах можливо застосовувати вологостійкий гіпсокартон, але під час процесу сушіння білизни рекомендується відчиняти вікна на провітрювання. Це необхідно для зниження вологості і, отже, зменшення ймовірності утворення конденсату на облицьованих стінах, особливо в кутах, близьких до вулиці. Крім того, при продовженні кімнати за рахунок балконного приміщення, обшивка балкона ГКЛВ є найкращим рішенням, оскільки дозволяє створити вигляд, аналогічний тому, що застосовується в основній кімнаті.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Чи можна обшити балкон гіпсокартоном?

Так, використання гіпсокартону для оздоблення стін та стелі на балконі та лоджії останнім часом набирає приголомшливу популярність. Адже, тільки вологостійкі ГКЛ можна пофарбувати в будь-який бажаний колір і отримати балконний простір, що нагадує кімнату. Якщо балконне приміщення перетворюється на окреме тепле, таке як кімната, кабінет, робоче місце, або якщо його поєднують з приміщенням, обшивка балкона гіпсокартоном стає ідеальним вибором. Важливо врахувати, що при оздобленні балкона, що не опалюється, слід регулярно провітрювати приміщення під час сушіння білизни, щоб уникнути зайвої вологи.

Шукайте інші послуги?