Обшивка балкона дерев'яною вагонкою у Києві
Завершальним етапом в облаштуванні балконного простору після його скління є обшивка балкона. Цей процес виконує не лише декоративні функції, а й забезпечує вирівнювання поверхонь, теплоізоляцію, а також шумоізоляцію. Крім того, оздоблення захищає від впливу сонячних променів монтажну піну, яка завжди є вздовж периметра пластикового скління. На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом є обшивка балкона деревом, ціна на неї досі залишається доступною для більшості замовників.
Завдяки унікальному природному малюнку на дерев'яній вагонці всі балкони та лоджії отримують індивідуальний неповторний стиль та дизайн. Крім того, цей матеріал цінується за свою екологічність, натуральність і затишок, який він надає будь-якому приміщенню.
Ми пропонуємо високоякісні послуги з обшивки балкона дерев'яною вагонкою у Києві та області. Наш 20-річний досвід у сфері професійного оздоблення балконів та лоджій, а також майстри з широкими знаннями дозволяють нам реалізовувати роботи на найвищому рівні. Наявність власних складів із пиломатеріалами дає нам можливість надавати наші послуги за найнижчими цінами.
Обшивка балкону фарбованою вагонкою
Останнім часом все більше людей цікавляться можливістю зміни кольору дерев'яної вагонки із природного жовтого на сірий, білий, коричневий тощо. З появою сучасних технологій та безбарвних лаків на основі акрилу з'явилася можливість реалізації цієї ідеї. Це відкриває нові можливості для виконання внутрішнього оздоблення балкона фарбованою вагонкою.
До безбарвних лаків додають спеціальні розчинні пігменти, які надають лаку потрібного кольору. Ці лаки, відомі як кольорові лаки або лазур, відрізняються від звичайних фарб тим, що вони не закривають текстуру дерева під час фарбування. Крім декоративних властивостей, вони також, як звичайні лаки, захищають дерево від впливу вологи і сонячних променів. Якщо готові відтінки лаків від відомих брендів вас не влаштовують, завдяки розвитку технологій і сервісів магазинів, ви можете відвідати спеціалізовані магазини, де вам зможуть створити лак потрібного вам кольору і відтінку.
Технологія оздоблення балкона вагонкою під фарбування гранично проста: необхідно рівномірно нанести тонкий шар лазурі на дерев'яну поверхню і дати йому висохнути. Потім провести дуже легке ручне шліфування поверхні для видалення волокон дерева, що виступають, і після цього слід нанести другий шар кольорового лаку. Для додаткового захисту декоративного шару рекомендується нанести ще один шар лаку. Щоб досягти оптимальних результатів та високої якості, бажано наносити декоративний лак на кожну окрему дошку, а потім кріпити їх на стіну.
Обшивка балкона деревом з брашуванням та забарвленням
У сучасному світі викликати захоплення у вимогливих людей одним лише забарвленим деревом стає складним завданням, оскільки вони очікують на щось більш вражаюче, здатне викликати захоплені погляди. Одним із таких інноваційних методів обробки деревини стало брашування, що відкриває нові перспективи для обшивки балконів із застосуванням цієї техніки у поєднанні з фарбуванням.
Суть брашування полягає у механічній обробці лицьової частини вагонки або інших дерев'яних елементів металевою щіткою. Цей процес дозволяє зчісувати м'які світлі волокна, додаючи обсягу та глибини малюнку за рахунок підкреслення твердих темних волокон. При використанні кольорового оформлення цей рельєф підкреслюється та посилюється.
Технологія обшивки балкона з брашуванням є трудомісткою, але результат вартий усіх витрачених зусиль. Кожну вагонку ретельно обробляють вручну або з використанням спеціальних насадок на болгарці або дрилі, проходячи вздовж волокон для досягнення потрібної глибини малюнку. Важливо підтримувати однаковий шар зчісування на всій дошці. Після цього кожну заготовку вагонки покривають рівномірним тонким шаром лаку або кольорового лаку. Після висихання слід провести легке шліфування для видалення дрібних ворсинок, а потім повторно покрити все другим шаром лаку або кольорового лаку.
Дерев'яна вагонка що це таке?
Дерев'яна вагонка є тонкою облицювальною дошкою спеціальної форми, оснащеною унікальним з'єднанням "шип-паз", що забезпечує міцне і надійне з'єднання між дошками. Для її виробництва використовуються хвойні та листяні породи дерев, такі як сосна, ялина, липа, вільха, дуб. Вагонка буває двох видів: стандартна та євровагонка. Євровагонка відрізняється своїм профілем завдяки наявності декоративного поглиблення шириною 10 мм з одного боку, що робить її односторонньою на відміну від звичайної вагонки, яку можна прикріпити будь-якою стороною.
Кріплення вагонки з дерева проводиться цвяхами завдовжки 40-50 мм, які вбиваються навскіс в шип або паз так, щоб шапка цвяха ховалася наступною дошкою. Іноді кріплення використовується пневматичний пістолет. Рекомендований крок між кріпленнями складає 45-60 см.
Вагонка давно і широко використовується для внутрішньої обшивки балконів та лоджій, житлових кімнат на дачах та котеджах, у лазнях, саунах, а також у підсобних та технічних приміщеннях.
Вартість обшивки балконів дерев'яною вагонкою, ціни завжди актуальні
У нашій компанії ви можете замовити обшивку балкона деревом за найдоступнішими цінами в Києві. Вартість оздоблення відіграє важливу роль для всіх клієнтів, і ми розуміємо це. Завдяки наявності складів з матеріалами та грамотного підходу до ціноутворення ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберігати наші ціни на низькому рівні.
Нижче наведені приклади створені для вашої зручності та наочного порівняння між різними матеріалами. Вони включають найбільш популярні розміри балконних приміщень, які часто зустрічаються в Києві.
Вартість обшивки деревом з матеріалом та роботою 650-700 грн. за м².
Лоджія 2900х1350
грн.
грн.
грн.
У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,9х1,35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² та по стелі - 3,92 м². Стеля облицьовується білими безшовними панелями, а підлога застеляється ОСБ плитою.
Балкон 3150х1000
грн.
грн.
грн.
У наданих прорахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х1,0 м - 3,15 м², по стінах - 12,14 м² та по стелі - 3,15 м². Стеля обшивається безшовними білими панелями, а на підлогу укладається ОСБ плита.
Балкон 2500х850
грн.
грн.
грн.
У прорахунках враховано балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,5х0,85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² та по стелі - 2,13 м². На підлогу укладається плита ОСБ, а стеля обшивається безшовними білими панелями.
Балкон 3150х750
грн.
грн.
грн.
У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² та по стелі - 2,36 м². На підлогу укладається плита ОСБ, а стеля обшивається безшовними білими панелями.
Балкон 6750х900
грн.
грн.
грн.
У наданих розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стінах - 23,4 м² і по стелі - 6,12 м². Стеля облицьовується безшовним білим пластиком, підлога плитою ОСБ.
Бажаєте порівняти вартість оздоблення деревом з іншими матеріалами? Відмінне порівняння цін, розділене за типами балконів, на сторінці про внутрішню обшивку .
Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?
Види дерев'яної вагонки, способи її покриття та обробки
Обшивка балкона вагонкою: плюси та мінуси
Оздоблення балкона дерев'яною вагонкою, подібно до інших матеріалів, має свої переваги та недоліки. Розглянемо основні переваги використання:
Чудовий вид. Неповторний та унікальний малюнок деревини, а також сучасні декоративні захисні покриття дозволяють надати шарму та стилю не тільки балкону, але й іншим дизайнерським проектам у стилях лофт чи еко.
Дизайнерське оздоблення. Завдяки розвитку інструментів та технологій роботи з деревиною з'явився нестандартний метод обробки – брашування. Брашування – процес зміни лицьової частини деревини шляхом обробки його жорсткою щіткою по металу, щоб вибрати м'які волокна і тим самим підкресливши малюнок твердих волокон.
Екологічна безпека. Вся вагонка, що використовується на балконах, робиться тільки з екологічно чистих та безпечних порід листяних та хвойних дерев, таких як дуб, сосна, вільха, липа, ялина.
Найкраща зносостійкість. Завдяки високій міцності матеріалів і відмінної зносостійкості, вагонка зберігає прекрасний вигляд і колір навіть через 10-15 років, що робить її кращим матеріалом для внутрішнього оздоблення протягом багатьох років.
Теплоізоляція. Оздоблення вагонкою покращує теплоізоляцію будь-якого приміщення, що у свою чергу підвищує затишок на балконі та лоджії.
Мікроциркуляція. Властивість дерева вбирати і віддавати вологу регулює мікроклімат на балконі та лоджії, а природний запах дерева радує своїх власників упродовж довгих років.
Для яких балконів варто використати дерев'яну вагонку?
Вагонка виготовлена з дерева є оптимальним рішенням для обшивки практично всіх типів балконів та лоджій, чи то тепле чи холодне виконання. Особливо доцільно використовувати її на балконах, орієнтованих на південну сторону, де потрібна підвищена стійкість до ультрафіолетового випромінювання та високих температур. Це досягається завдяки захисному покриттю для дерева, яке забезпечує ефективний захист від впливу вологи та сонячних променів. За рахунок цих захисних властивостей обшивку вагонкою можна поєднувати навіть з сушіннями білизни і не бояться, що дерево розбухне.
Порядок співпраці з нами
Часті питання
Чи можна обшити балкон деревом?
Так, використання дерева для обшивки балкона або лоджії є дуже популярним вибором протягом останніх 20 років, і цей тренд зберігає свою актуальність. Деревина користується постійним попитом завдяки своїй натуральності, екологічності та доступній ціні. Цей матеріал особливо часто вибирають, коли балкон або лоджія розташовані на сонячному боці.
Чи варто використовувати захисне покриття для вагонки?
Для забезпечення довговічності та збереження привабливого зовнішнього вигляду дерев'яної дошки та вагонки на балконі, необхідно застосовувати спеціальні захисні покриття. В іншому випадку матеріал може піддатися розширенню через вологу, сильне вигоряння під впливом сонячних променів і зайвому зношуванню.
Чим захистити вагонку на балконі та лоджії?
Основними негативними факторами, що впливають на обшивку дерев'яною вагонкою всередині лоджії та балкона, є висока вологість та сонячні промені. Для захисту від цих впливів застосовуються спеціальні лаки, олії та віск. Для збереження природного кольору рекомендується використовувати безбарвний лак, а для зміни кольору підходять лазур і олії. Важливо, що при внутрішніх оздоблювальних роботах слід віддавати перевагу матеріалам на водній основі, оскільки вони менш токсичні та безпечні для здоров'я людини.
Скільки шарів лаку необхідно для захисту деревини?
Для запобігання вигоранню на сонці та впливу вологого повітря на матеріал, достатньо одного шару захисного покриття. Однак, якщо потрібно отримати більш гладке та міцне захисне покриття, рекомендується наносити два або три шари.
Шукайте інші послуги?
у хрущовці під ключ