Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Обшивка балкона дерев'яною вагонкою у Києві

Обшивка деревом балкону та лоджії Обшивка балкону дерев'яною вагонкою Оздоблення балкону дерев'яною вагонкою Завершальним етапом в облаштуванні балконного простору після його скління є обшивка балкона. Цей процес виконує не лише декоративні функції, а й забезпечує вирівнювання поверхонь, теплоізоляцію, а також шумоізоляцію. Крім того, оздоблення захищає від впливу сонячних променів монтажну піну, яка завжди є вздовж периметра пластикового скління. На сьогоднішній день найбільш оптимальним варіантом є обшивка балкона деревом, ціна на неї досі залишається доступною для більшості замовників.

Завдяки унікальному природному малюнку на дерев'яній вагонці всі балкони та лоджії отримують індивідуальний неповторний стиль та дизайн. Крім того, цей матеріал цінується за свою екологічність, натуральність і затишок, який він надає будь-якому приміщенню.

Ми пропонуємо високоякісні послуги з обшивки балкона дерев'яною вагонкою у Києві та області. Наш 20-річний досвід у сфері професійного оздоблення балконів та лоджій, а також майстри з широкими знаннями дозволяють нам реалізовувати роботи на найвищому рівні. Наявність власних складів із пиломатеріалами дає нам можливість надавати наші послуги за найнижчими цінами.

Обшивка балкону фарбованою вагонкою

Оздоблення білою вагонкою Балкон із білої вагонки Оздоблення балкона білою вагонкою Останнім часом все більше людей цікавляться можливістю зміни кольору дерев'яної вагонки із природного жовтого на сірий, білий, коричневий тощо. З появою сучасних технологій та безбарвних лаків на основі акрилу з'явилася можливість реалізації цієї ідеї. Це відкриває нові можливості для виконання внутрішнього оздоблення балкона фарбованою вагонкою.

До безбарвних лаків додають спеціальні розчинні пігменти, які надають лаку потрібного кольору. Ці лаки, відомі як кольорові лаки або лазур, відрізняються від звичайних фарб тим, що вони не закривають текстуру дерева під час фарбування. Крім декоративних властивостей, вони також, як звичайні лаки, захищають дерево від впливу вологи і сонячних променів. Якщо готові відтінки лаків від відомих брендів вас не влаштовують, завдяки розвитку технологій і сервісів магазинів, ви можете відвідати спеціалізовані магазини, де вам зможуть створити лак потрібного вам кольору і відтінку.

Технологія оздоблення балкона вагонкою під фарбування гранично проста: необхідно рівномірно нанести тонкий шар лазурі на дерев'яну поверхню і дати йому висохнути. Потім провести дуже легке ручне шліфування поверхні для видалення волокон дерева, що виступають, і після цього слід нанести другий шар кольорового лаку. Для додаткового захисту декоративного шару рекомендується нанести ще один шар лаку. Щоб досягти оптимальних результатів та високої якості, бажано наносити декоративний лак на кожну окрему дошку, а потім кріпити їх на стіну.

Обшивка балкона деревом з брашуванням та забарвленням

Обшивка балкона з брашуванням Обшивка деревом із брашуванням Обшивка балкона з брашуванням У сучасному світі викликати захоплення у вимогливих людей одним лише забарвленим деревом стає складним завданням, оскільки вони очікують на щось більш вражаюче, здатне викликати захоплені погляди. Одним із таких інноваційних методів обробки деревини стало брашування, що відкриває нові перспективи для обшивки балконів із застосуванням цієї техніки у поєднанні з фарбуванням.

Суть брашування полягає у механічній обробці лицьової частини вагонки або інших дерев'яних елементів металевою щіткою. Цей процес дозволяє зчісувати м'які світлі волокна, додаючи обсягу та глибини малюнку за рахунок підкреслення твердих темних волокон. При використанні кольорового оформлення цей рельєф підкреслюється та посилюється.

Технологія обшивки балкона з брашуванням є трудомісткою, але результат вартий усіх витрачених зусиль. Кожну вагонку ретельно обробляють вручну або з використанням спеціальних насадок на болгарці або дрилі, проходячи вздовж волокон для досягнення потрібної глибини малюнку. Важливо підтримувати однаковий шар зчісування на всій дошці. Після цього кожну заготовку вагонки покривають рівномірним тонким шаром лаку або кольорового лаку. Після висихання слід провести легке шліфування для видалення дрібних ворсинок, а потім повторно покрити все другим шаром лаку або кольорового лаку.

Дерев'яна вагонка що це таке?

Дерев'яна вагонка є тонкою облицювальною дошкою спеціальної форми, оснащеною унікальним з'єднанням "шип-паз", що забезпечує міцне і надійне з'єднання між дошками. Для її виробництва використовуються хвойні та листяні породи дерев, такі як сосна, ялина, липа, вільха, дуб. Вагонка буває двох видів: стандартна та євровагонка. Євровагонка відрізняється своїм профілем завдяки наявності декоративного поглиблення шириною 10 мм з одного боку, що робить її односторонньою на відміну від звичайної вагонки, яку можна прикріпити будь-якою стороною.

Кріплення вагонки з дерева проводиться цвяхами завдовжки 40-50 мм, які вбиваються навскіс в шип або паз так, щоб шапка цвяха ховалася наступною дошкою. Іноді кріплення використовується пневматичний пістолет. Рекомендований крок між кріпленнями складає 45-60 см.

Вагонка давно і широко використовується для внутрішньої обшивки балконів та лоджій, житлових кімнат на дачах та котеджах, у лазнях, саунах, а також у підсобних та технічних приміщеннях.

Вартість обшивки балконів дерев'яною вагонкою, ціни завжди актуальні

У нашій компанії ви можете замовити обшивку балкона деревом за найдоступнішими цінами в Києві. Вартість оздоблення відіграє важливу роль для всіх клієнтів, і ми розуміємо це. Завдяки наявності складів з матеріалами та грамотного підходу до ціноутворення ми докладаємо всіх зусиль, щоб зберігати наші ціни на низькому рівні.

Нижче наведені приклади створені для вашої зручності та наочного порівняння між різними матеріалами. Вони включають найбільш популярні розміри балконних приміщень, які часто зустрічаються в Києві.

Вартість обшивки деревом з матеріалом та роботою 650-700 грн. за м².

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900х1350

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Сучасна обшивка лоджії фарбованою дерев'яною вагонкою.
28045
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка лоджії дерев'яною вагонкою із сучками.
24130
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення лоджії деревом без сучків.
24600

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,9х1,35 м - 3,92 м², по стінах - 15,55 м² та по стелі - 3,92 м². Стеля облицьовується білими безшовними панелями, а підлога застеляється ОСБ плитою.

Балкон 3150х1000

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Незвичайна обшивка балкона фарбованою дерев'яною вагонкою.
20820
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Облицювання перил і стін балкона вагонкою з дерева із сучками.
17690
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Якісне оздоблення балкона деревом без сучків.
18055

У наданих прорахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х1,0 м - 3,15 м², по стінах - 12,14 м² та по стелі - 3,15 м². Стеля обшивається безшовними білими панелями, а на підлогу укладається ОСБ плита.

Балкон 2500х850

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Сучасна обшивка балкона вагонкою з фарбуванням.
16895
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Обшивка перил та стіни балкона дерев'яною вагонкою із сучками.
14760
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Оздоблення балкона дерев'яною вагонкою без сучків.
14985

У прорахунках враховано балконне приміщення з розмірами по підлозі 2,5х0,85 м - 2,13 м², по стінах - 7,68 м² та по стелі - 2,13 м². На підлогу укладається плита ОСБ, а стеля обшивається безшовними білими панелями.

Балкон 3150х750

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Сучасна обшивка балкона фарбованою дерев'яною вагонкою.
19530
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Доступне оздоблення балкона деревом із сучками.
16915
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Обшивка стін балкона деревом без сучків.
17200

У розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами по підлозі 3,15х0,75 м - 2,36 м², по стінах - 9,77 м² та по стелі - 2,36 м². На підлогу укладається плита ОСБ, а стеля обшивається безшовними білими панелями.

Балкон 6750х900

Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Найкращий. Незвичайна обшивка балкона дерев'яною вагонкою з фарбуванням.
44320
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Економ. Оздоблення балкона вагонкою із сучками.
38210
Варіант. Опис
Ціна,
грн.
Оптимальний. Облицювання перил та стін деревом без сучків.
38910

У наданих розрахунках враховується балконне приміщення з розмірами підлоги 6,8х0,9 м - 6,12 м², по стінах - 23,4 м² і по стелі - 6,12 м². Стеля облицьовується безшовним білим пластиком, підлога плитою ОСБ.

Бажаєте порівняти вартість оздоблення деревом з іншими матеріалами? Відмінне порівняння цін, розділене за типами балконів, на сторінці про внутрішню обшивку .

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Види дерев'яної вагонки, способи її покриття та обробки

Обшивка балкона вагонкою: плюси та мінуси

Оздоблення балкона дерев'яною вагонкою, подібно до інших матеріалів, має свої переваги та недоліки. Розглянемо основні переваги використання:

Чудовий вид. Неповторний та унікальний малюнок деревини, а також сучасні декоративні захисні покриття дозволяють надати шарму та стилю не тільки балкону, але й іншим дизайнерським проектам у стилях лофт чи еко.

Дизайнерське оздоблення. Завдяки розвитку інструментів та технологій роботи з деревиною з'явився нестандартний метод обробки – брашування. Брашування – процес зміни лицьової частини деревини шляхом обробки його жорсткою щіткою по металу, щоб вибрати м'які волокна і тим самим підкресливши малюнок твердих волокон.

Екологічна безпека. Вся вагонка, що використовується на балконах, робиться тільки з екологічно чистих та безпечних порід листяних та хвойних дерев, таких як дуб, сосна, вільха, липа, ялина.

Найкраща зносостійкість. Завдяки високій міцності матеріалів і відмінної зносостійкості, вагонка зберігає прекрасний вигляд і колір навіть через 10-15 років, що робить її кращим матеріалом для внутрішнього оздоблення протягом багатьох років.

Теплоізоляція. Оздоблення вагонкою покращує теплоізоляцію будь-якого приміщення, що у свою чергу підвищує затишок на балконі та лоджії.

Мікроциркуляція. Властивість дерева вбирати і віддавати вологу регулює мікроклімат на балконі та лоджії, а природний запах дерева радує своїх власників упродовж довгих років.

Для яких балконів варто використати дерев'яну вагонку?

Вагонка виготовлена з дерева є оптимальним рішенням для обшивки практично всіх типів балконів та лоджій, чи то тепле чи холодне виконання. Особливо доцільно використовувати її на балконах, орієнтованих на південну сторону, де потрібна підвищена стійкість до ультрафіолетового випромінювання та високих температур. Це досягається завдяки захисному покриттю для дерева, яке забезпечує ефективний захист від впливу вологи та сонячних променів. За рахунок цих захисних властивостей обшивку вагонкою можна поєднувати навіть з сушіннями білизни і не бояться, що дерево розбухне.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Чи можна обшити балкон деревом?

Так, використання дерева для обшивки балкона або лоджії є дуже популярним вибором протягом останніх 20 років, і цей тренд зберігає свою актуальність. Деревина користується постійним попитом завдяки своїй натуральності, екологічності та доступній ціні. Цей матеріал особливо часто вибирають, коли балкон або лоджія розташовані на сонячному боці.

Чи варто використовувати захисне покриття для вагонки?

Для забезпечення довговічності та збереження привабливого зовнішнього вигляду дерев'яної дошки та вагонки на балконі, необхідно застосовувати спеціальні захисні покриття. В іншому випадку матеріал може піддатися розширенню через вологу, сильне вигоряння під впливом сонячних променів і зайвому зношуванню.

Чим захистити вагонку на балконі та лоджії?

Основними негативними факторами, що впливають на обшивку дерев'яною вагонкою всередині лоджії та балкона, є висока вологість та сонячні промені. Для захисту від цих впливів застосовуються спеціальні лаки, олії та віск. Для збереження природного кольору рекомендується використовувати безбарвний лак, а для зміни кольору підходять лазур і олії. Важливо, що при внутрішніх оздоблювальних роботах слід віддавати перевагу матеріалам на водній основі, оскільки вони менш токсичні та безпечні для здоров'я людини.

Скільки шарів лаку необхідно для захисту деревини?

Для запобігання вигоранню на сонці та впливу вологого повітря на матеріал, достатньо одного шару захисного покриття. Однак, якщо потрібно отримати більш гладке та міцне захисне покриття, рекомендується наносити два або три шари.

Шукайте інші послуги?