Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Балкон під ключ у Києві

Балкон під ключ зовні Скління та обшивка балкона Обшивка та скління балкона У більшості квартир багатоповерхових будинків є приміщення, такі як балкони, лоджії, еркери, які не використовуються власниками на 100%. Їх склять, але не обшивають, не утеплюють і не пристосовують для зручного зберігання речей. Тому, в таких приміщеннях не так затишно, а речі, залишки будматеріалів та інше начиння хаотично розміщуються на підлозі та підвіконнях, тим самим створюючи безлад. Реалізуйте весь потенціал свого балконного простору на максимум, замовляйте балкони під ключ, ціна вас приємно здивує, а результат вразить.

За допомогою таких перетворень вдається змінити балконний простір, зробивши його привабливим, затишним, функціональним і теплим, включаючи можливість перетворення балкона на окреме житлове приміщення або його інтеграцію з існуючою кімнатою. А комплексний підхід "під ключ" підвищує якість підсумкових робіт та знижує їхню вартість завдяки співпраці з однією компанією.

Ми пропонуємо замовити балкон під ключ у Києві в нашій організації, займаємось склінням, обшивкою, утепленням та облаштуванням балконних приміщень з 2004 року, як у комплексі, так і окремо. Наша перевага – 20 років досвіду, професійний колектив та наявність власних складів із матеріалами, що дає нам можливість надавати послуги за доступними цінами.

Основні етапи облаштування балконів під ключ:

Демонтаж

Недооцінений, але важливий початковий етап робіт – демонтаж. У процесі його виконання здійснюється ретельний огляд несучих конструкцій, таких як бетонна плита та перила, на предмет дефектів та пошкоджень. Особлива увага приділяється металевим огородженням: їх перевіряють на предмет корозії у місцях кріплення з підлогою та стінами. У цих місцях вони схильні до найбільшого ризику пошкоджень через іржу, яка згодом витончує метал і призводить до повного його руйнування.

Посилення перил

Якщо на попередньому етапі виявили дефекти у металевих поручнів, проводиться їх усунення шляхом посилення або відновлення проблемних ділянок. Для відновлення поручнів у місцях їх кріплення до плити підлоги застосовується металевий кут розміром 50x50 мм або 35x35 мм. Він встановлюється вздовж нижнього периметра огорожі, зварюється з кожною несучою стійкою і закріплюється до плити анкерними болтами. Схожим чином, з використанням куточка розміром 35x35 або 50x50 мм посилюється й верхня частина поручнів. Для відновлення надійного кріплення огорожі з стіною будинку до перил приварюється металева пластина, яка фіксується потім анкерами.

Монтаж вікон

Грамотно спроектовані металопластикові вікна та професійно виконана їхня установка на балконі, лоджії або еркері має фундаментальне значення для наступних робот. Важливо забезпечити надійну герметизацію всіх швів, стиків та передбачити необхідні зазори для запланованих оздоблювальних матеріалів, утеплювача тощо. Якщо замовляєте скління та обшивку в різних компаніях, то вже на етапі виміру вікон погоджуйте з обшивальниками товщини матеріалів, які будуть використовуватися на балконі.

Щоб отримати гарантовану якість та уникнути занурення у технічні деталі, замовляйте комплексні послуги в нашій компанії, де ми самі розрахуємо необхідні зазори та комплектуючі для проекту. 20 річний досвід та майстерність монтажників допомагає нам справлятися із завданнями різної складності.

Зовнішнє облицювання

Балкони та лоджії, що зустрічають у будинках старих споруд і мають поручні у вигляді металевих грат, вимагають виконання зовнішнього оздоблення. Такі заходи необхідні для захисту від корозії та країв бетонної плити від руйнувань під впливом погодних умов. Більш детальну інформацію про доступні матеріали, варіанти їх застосування та вартість на них дивіться у статті про зовнішню обшивку.

Утеплення

Етап утеплення набуває особливо важливого значення, коли балкон перетворюється на окреме тепле приміщення або виконується розширення кімнати за рахунок нього. При виконанні таких робіт важливо знизити тепловтрати, тому ми використовуємо екструдований пінополістирол товщиною від 40 до 80 мм. А для стандартного утеплення застосовуємо пінополістирол завтовшки 20 мм або пінопласт завтовшки від 20 до 40 мм.

Важливо, плануючи утеплення для теплого балкона, враховуйте, що його товщина разом з облицювальним матеріалом у деяких місцях досягає 120 мм. Тому на етапі виміру скління попередьте замірника про це, щоб він передбачив у потрібних місцях розширювальні профілі.

Внутрішнє облицювання

Бажаний інтер'єр та дизайн балкона у всіх замовників різний, тому ми пропонуємо в цьому повну свободу вибору матеріалу. Для обшивки стін та стелі пропонуємо: дерев'яну вагонку з прозорим лаковим покриттям або пофарбовану кольоровим просоченням, ламіновані та пластикові панелі, гіпсокартон з наступним шпаклюванням та фарбуванням. Для облицювання підлоги пропонуємо: дерев'яну дошку для підлоги з лаковим або декоративним покриттям, ОСБ плиту з наступним настилом лінолеуму або ламінату.

Від обраного матеріалу якість виконаних робіт не залежить, але досвід монтажників грає вирішальну роль. Замовляйте в нашій компанії обшивку та скління балконів у комплексі, а наш 20-річний досвід послужить вам гарантією якості. Для отримання додаткової інформації про ціни на обшивку, рекомендації щодо застосування та технічні характеристики, будь ласка, відвідайте сторінку, присвячену внутрішньому оздобленню балконів та лоджій.

Функціональність

Для зручного складання речей на балконі, ми пропонуємо виготовлення шаф та тумб з фасадами, які гармонійно поєднуються з обшивкою балконного приміщення. Наші шафки мають потужний дерев'яний каркас із бруса та можуть бути оснащені дверима з дерев'яної вагонки, пластикових або ламінованих панелей та дверей жалюзі, які ідеально вписуються у різний інтер'єр.

Білизна сушка на балконі - зручне та практичне рішення для багатьох людей. Тому ми пропонуємо встановлення настінної або стельової сушарки для білизни "ліана". Вони є відмінною альтернативою натяжним конструкціям, особливо в тих випадках, коли установка натяжних сушарок утруднена через шафи або бічні вікна. Для стельової сушарки потрібне встановлення двох кріплень на стелі та одного на стіні.

Для комфортного використання балкона в темний час ми пропонуємо: встановлення точкових або настінних світильників, монтаж звичайних та інтернет розеток.

Крім того, ми пропонуємо відкидні столики з компактними системами, що складаються, які мінімально займають місце. Їхня стільниця виконується з соснового меблевого щита, кухонної стільниці або ДСП, щоб поєднуватися з інтер'єром.

Реалізуємо нестандартні запити на різні індивідуальні рішення, такі як люк у підлозі для льоху, навісні полички, інтегрування кухонних стільниць, виготовлення шаф з нішею під холодильник та інше.

Вартість лоджії та балконів під ключ, ціни актуальні

У нашій організації ви можете замовити лоджії та балкони під ключ за найвигіднішими цінами у Києві. Вартість скління та обшивки у комплексі має важливе значення при виборі замовниками, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші ціни залишалися на найнижчому рівні. Крім того, наші роботи забезпечені гарантією - 5 років на вікна та 1 рік на обшивку.

Наведені приклади служать для орієнтування в цінах і включають популярні розміри балконних приміщень, які зустрічаються в Києві, стандартні конфігурації вікон і просте оздоблення.

Останнє оновлення вартості 12.04.2024

Лоджія 2900

Опис
Ціна,
грн.
Встановлення металопластикової лоджії з профілю Вікналенд та однокамерним склопакетом. Металопластикова лоджія, розміром 2900х1400 в оптимальному варіанті
18755
Опис
Ціна,
грн.
Обшиття кольоровими пластиковими панелями, стелі - білим пластиком та підлоги ОСБ плитою.
21525
Ціна під ключ
40280

Розміри такої лоджії знаходяться в домах серії: 96, 134, Т-1, Т-2, Т-4, Т-6, Т-7, Т-22, КТ, КТ Затишок, АППС, АППС Люкс, ЕС.

Балкон 3150х1000

Опис
Ціна,
грн.
Встановлення пластикового балкону з профілю Вікналенд та однокамерним склопакетом. Металопластиковий балкон, розміром 3150х1000х1500 в оптимальному варіанті
25440
Опис
Ціна,
грн.
Обшиття безшовними пластиковими панелями, стелі - білими ПВХ та підлоги ОСБ плитою.
17845
Ціна під ключ
43285

Розміри такого Г-подібного балкону знаходяться в домах серії: 134, 1-КГ-480 (Чешка).

Балкон 2500х850

Опис
Ціна,
грн.
Монтаж металопластикового балкону з українського профілю Вікналенд та однокамерним склопакетом. Металопластиковий балкон, розміром 2500х850х1600 в оптимальному варіанті
27680
Опис
Ціна,
грн.
Обшиття різнокольоровими пластиковими панелями, стелі - білим ПВХ та підлоги плитою ОСБ.
13355
Ціна під ключ
41035

Розміри такого П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Балкон 3150х750

Опис
Ціна,
грн.
Встановлення металопластикового балкону з профілю Вікналенд та звичайним однокамерним склопакетом. Металопластиковий балкон, розміром 3150х750х1500 в оптимальному варіанті
28570
Опис
Ціна,
грн.
Обшиття кольоровими ПВХ панелями, стелі - білим пластиком та підлоги ОСБ плитою.
15175
Ціна під ключ
43745

Розміри такого П-подібного балкону знаходяться в Хрущівках серії: 1-464, 1-464А, БК-4, 1-437 и 1-438, 1-442 и 1-443, 1-480.

Балкон 6750х900

Опис
Ціна,
грн.
Монтаж пластикового балкону з профілю Вікналенд та однокамерним склопакетом. Металопластиковий балкон, розміром 6750х900х1500 в оптимальному варіанті
46220
Опис
Ціна,
грн.
Обшиття різнокольоровими ПВХ панелями, стелі - білими пластиком та підлоги плитою ОСБ.
34170
Ціна під ключ
80390

Розміри такого Г-подібного балкону знаходяться в панельці серії: 96.

Чому різняться ціни на балкони у різних компаній?

При виборі компанії для облаштування балкону під ключ потенційні замовники звертаються до різних організацій, щоб отримати оцінку вартості та вибрати варіант, який їх влаштує. У цьому процесі вони можуть зіткнутися з відмінностями цінових пропозицій, які значно відрізняються. Але чому так відбувається?

Головна причина - непорозуміння між клієнтом та менеджером, особливо якщо він не має достатнього досвіду. У нашій компанії менеджери мають досвід більше 15 років, завдяки чому вони знають які навідні питання поставити клієнту, щоб краще зрозуміти їхні потреби та виконати прорахунок.

Інша можлива причина – свідоме заниження цін менеджерами, щоб залучити клієнта на замір балкона та згодом переконати його у доцільності угоди. Наша фірма дотримується принципу чесності, тому ми розраховуємо індивідуально попередні прорахунки, щоб надати потенційному замовнику реальну вартість. Високий клас менеджера підтверджується, коли попередня та остаточна вартість після проведення точних вимірів однакові.

Одна з рідкісних, але вагомих причин – зміни вимог замовника від моменту попереднього прорахунку до остаточного виміру. При першому розрахунку розглядається просте скління без виносу та оздоблення пластиковими панелями, а потім при вимірі замовник змінює свої побажання та хоче теплий балкон з виносним склінням та оздобленням гіпсокартоном. Ці зміни істотно впливають на кінцеву вартість проекту. Тому, якщо така зміна відбувається, ми аргументуємо, чому ціна відрізняється від початкової пропозиції.

Балкон під ключ: фото До та Після

Балкон після виконаних робіт №1
Балкон до початку робіт №1
Балкон після виконаних робіт №2
Балкон до початку робіт №2

Чому варто замовити послуги у компанії "Балкони Вікна"?

20 років досвіду
З 2004 року ми встановлюємо вікна та двері, виконуємо скління та обшивку балконних приміщень "під ключ".
Доступні ціни
За рахунок власних складів матеріалів нам вдається тримати ціни нижче середньоринкових.
Професіоналізм
Наші менеджери, замірники та монтажники мають мінімальний досвід від 15 років.
Відповідальність
Ми використовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб наші вироби служили довго.
Гарантії
Всю виконану роботу ми захищаємо гарантією від 12 до 60 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Попередню вартість робіт ми повідомимо Вам вже через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Хочете зробити балкон у Києві, але не знаєте який?

Для того, щоб зрозуміти чим укомплектувати ваш балкон або лоджію, дайте відповідь на ряд питань:

  • Необхідний теплий балкон із опаленням, або простий без нього?
  • Вікна з якого профілю ви хочете встановити?
  • Скільки потрібно стулок?
  • Яким матеріалом ви хотіли б обшити балконне приміщення всередині?
  • Чи потрібна вам вбудована шафа, сушка для білизни та освітлення на балконі?

Відповіді на ці запитання дозволять нашому менеджеру порекомендувати вам найкращий варіант реалізації балкона чи лоджії під ключ та виконати попередній розрахунок вартості. Для точної оцінки необхідний виклик замірника, який знімить точні розміри, складе кошторис та запропонує оптимальну конфігурацію обшивки та скління балкона, що підходить для вас. Маючи 20-річний досвід виконання робіт на балконах і лоджіях, ми гарантуємо, що підберемо варіант, який відповідає вашим вимогам, побажанням і потребам.

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Часті питання

Що включає послуга "балкон під ключ"?

Балкон "під ключ" - цілий комплекс ремонтних робіт щодо покращення балконного приміщення, які виконуються та координуються однією компанією. Вони охоплюють широкий спектр завдань, включаючи складання листа замовлення, планування робіт, закупівлю матеріалів, виконання демонтажу, встановлення ПВХ вікон, проведення зовнішнього та внутрішнього оздоблення, створення шаф та тумбочок для балкона.

Скільки часу роблять балкон або лоджію?

Облаштування невеликого балконного приміщення довжиною до 3 м займає 3 дні, а довжиною від 5 м до 7 м – 5 днів. До таких робіт відноситься демонтаж, встановлення металопластикових конструкцій, зовнішнє та внутрішнє облицювання. Якщо потрібне виготовлення шафи, то додається 1 день до термінів виконання робіт.

Як вибрати фірму для робіт на балконі?

Важливо усвідомити, що підсумкова вартість балкона складається із ціни матеріалів, оплати монтажних та організаційних робіт. Завдяки ринковим умовам, вартість матеріалів та професійного монтажу однакова у різних компаніях. Тому вибираючи пропозиції, пам'ятайте: низька ціна пов'язана з поганою якістю матеріалів, некваліфікованим персоналом або тим і іншим.

Компанії, що викликають довіру, мають ряд факторів, включаючи багатий досвід, накопичений роками, офіційне оформлення договору та гарантію на виконані роботи. Ці фактори допоможуть вам вибрати надійну компанію та уникнути потенційних проблем у майбутньому.

Як зробити балкон під ключ дешево?

Скління балкона у французькому стилі з подальшою його обшивкою обходиться дешевше, ніж стандартна установка вікон на перила, зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Встановлюйте вікна із профілів українських виробників, таких як Viknaland, вони не чим не відрізняються за своїми характеристиками від відомих Rehau, а ціна відрізняється на 9-10%. Замовляйте мінімальну кількість стулок. Комбінуйте рекомендації для отримання максимальної вигоди.

Сертифікати

Шукайте інші послуги?