Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Дах на балкон у Києві

Дах на балконі Дах балкона з профнастилу Дах балкона на останньому поверсі Багато балконів у старих будинках, таких як сталінки, хрущівки та брежнівки, при склінні потребують обов'язкової установки даху на балконі останнього поверху. У таких серіях будинків це необхідно тільки в квартирах на останніх поверхах, тоді як в чеських проектах 1-КГ-480 навіс на балкон потрібен в більшості квартир незалежно від поверху. Ми рекомендуємо в нас замовити дах для балкона, ціна такої конструкції хоч і висока, але коштує своїх грошей.

Встановлена покрівля на балконі без скління надає обмежені переваги, оскільки лише трохи знижує кількість пилу, води та снігу на балконному майданчику, але не виключає їх повністю. Тому ми завжди рекомендуємо планувати встановлення даху у поєднанні зі склінням пластиковими вікнами. У цьому випадку балкон буде захищений від атмосферних опадів та пилу, а також набуде додаткової теплоізоляції та шумоізоляції, що створить більш затишну обстановку.

Наша компанія «Балкони Вікна» рекомендує замовити дах на балкон у Києві та Київській області у нас. Завдяки 20-річному досвіду та штату професійних співробітників ми можемо реалізувати конструкцію будь-якої складності.

Балконний дах: технології та рекомендації

На сьогоднішній день дах на балкон із профнастилу залишається найпопулярнішим варіантом серед усіх доступних. Профнастил має кращу міцність серед конкурентів, що дозволяє йому витримувати значні удари брил снігу та льоду, а також більш стійкий до дії палючого сонця. Єдиним недоліком профнастилу є його низька шумоізоляція від крапель дощу, проте цю проблему легко вирішити шляхом наклеювання спеціальної шумоізоляції.

Не рекомендуємо використовувати ондулін для настилу покрівлі балкона, оскільки балконні приміщення з таким покриттям найчастіше зазнають пошкоджень взимку через падіння брил льоду або снігу.

Наша компанія завжди націлена на досягнення найвищих стандартів якості та надійності у кожній нашій роботі. Тому ми використовуємо індивідуально зварені ферми з металевого куточка розміром 30*30 мм як основу каркасу даху. Ці ферми забезпечують рівномірний розподіл навантаження, що дозволяє каркасу витримувати значно більшу вагу. На відміну від неправильних конструкцій, де один край куточка просто спирається на пластикове вікно, а інший прикріплюється до стіни будинку, наш підхід гарантує високу міцність та довговічність даху.

Кількість і розташування металевих ферм залежить від конфігурації віконних конструкцій, оскільки вони встановлюються навпроти розділяючих стійок у пластикових вікнах, званих импостами. В якості обрешітки для кріплення профнастилу ми застосовуємо шалівку, ширина якої також сприяє розподілу ваги. Під стіною будинку обов'язково встановлюється та ретельно герметизується бутиловим герметиком металевий нащільник, який запобігає проникненню води між стіною будинку та дахом. Профнастил кріпиться спеціальними шурупами з гумовими шайбами, а трикутні торці даху захищаються білими металевими нащільниками.

Ми рекомендуємо, щоб профнастил виходив за габарити пластикових вікон на 100 – 150 міліметрів з боків та на 150 – 200 міліметрів уперед. Таке звисання допомагає мінімізувати попадання води у відкриту стулку вікна під час дощу.

Не рекомендується використання дерев'яних брусків як каркас для покрівлі. Цей прийом використовується деякими недобросовісними компаніями з метою запропонувати нижчу ціну за квадратний метр даху.

Вартість даху для балкона з профнастилу 1500 грн./м²

Кольорова палітра профнастилу для даху

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми виробляємо та встановлюємо вікна будь-якої складності.
Доступні ціни
Завдяки мінімальним націнкам ми утримуємо вартість нижче, ніж у конкурентів.
Професіоналізм
Весь наш колектив має досвід роботи у сфері пластикових вікон не менше 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо лише правильні технології та перевірені часом матеріали, щоб наші вироби служили довгі роки.
Гарантії
На всю виконану роботу ми завжди надаємо гарантію на 60 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість робіт лише через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?