Адреса офісу:  м. Київ, вул. Євгенія Сверстюка 19  м. Бровари, вул. Київська 35Б

Графік роботи:
пн. - пт.:
-
сб. - нд.:
-

Утеплення балкона пінополістиролом у Києві

Лист пеноплекса Утеплення балкона пінополістиролом Пінополістирол Для досягнення комфортної та затишної атмосфери на балконі, одного лише його облицювання недостатньо. Особливо це стосується балконних приміщень із металевими огорожами у вигляді грат. Виконуючи утеплення пінополістиролом, вдається досягти прийнятної температури, а також захистити облицювальний матеріал від можливого конденсату та грибка. Бережіть свій ремонт, замовляйте утеплення балкона пінополістиролом, ціна таких робіт завжди виправдовується.

Використання пінополістиролу для утеплення є найкращим рішенням для підвищення енергоефективності балконного приміщення, при цьому максимально зберігаючи дорогоцінну площу. Завдяки найнижчому коефіцієнту теплопровідності пінополістирол вимагає меншої товщини матеріалу в порівнянні з пінопластом. Тому, якщо потрібно перетворити балкон на кімнату, то варто виконувати внутрішнє утеплення екструдованим пінополістиролом.

Наша компанія пропонує замовити утеплення балкона пінополістиролом у Києві та області у нас. Ми маємо в своєму розпорядженні власні склади з матеріалами, володіємо 20-річнным досвідом роботи та маємо висококваліфікований професійний колектив, що дозволяє нам успішно здійснювати навіть найскладніші проекти за доступними цінами.

Що таке екструдований пінополістирол?

Екструдований пінополістирол (XPS, ЕПС) – це сучасний теплоізоляційний матеріал, який застосовується для утеплення різних типів будівель, включаючи цоколі, фундаменти та інші поверхні з підвищеними вимогами до ізоляції. Крім того, завдяки відмінній стійкості до нагрівання він широко використовується при створенні теплої підлоги. Складається він так само, як і пінопласт із полістиролу, але виготовляється методом екструзії. Завдяки чому в ньому утворюється велика кількість мікрокомірок з меншим розміром від 0,1 до 0,2 мм із закритою структурою пір. За рахунок цього суттєво збільшується міцність, теплоізоляція, шумоізоляція та сильно знижується водопоглинання.

Найчастіше застосовуються для утеплення балкона піноплекс та стиродур, які є двома провідними виробниками екструдованого пінополістиролу. Утеплення балкону стиродуром ми вперше здійснили ще в 2004 році, і завдяки своїй високій ефективності назву "стіродур" досі добре пам'ятають багато хто.

Де використовується екструдований пінополістирол на балконі?

Усі балконні простори, які перетворюються на окремі теплі приміщення або використовуються для продовження кімнати, завжди утепляються пінополістиролом. Це пов'язано з тим, що його теплопровідність на 38% нижча, ніж у звичайного пінопласту, що дозволяє досягти необхідного рівня теплоізоляції з мінімальною товщиною утеплювача.

При оздобленні балкона вагонкою або панелями, утеплення встановлюється між дерев'яними рейками або брусками. Тому для цієї мети часто використовуються пінополістирольні плити завтовшки 20 і 40 мм, що відповідають товщині рейок. У разі обшивки гіпсокартоном утеплення встановлюється тільки під металеві профілі, що дозволяє встановити пінополістирольні плити більшої товщини.

Двадцятиміліметровий утеплювач зазвичай використовується в один шар для бічних стін, стелі, перил (парапетів), козирків та нащільників у неопалюваних приміщеннях, щоб захистити найхолодніші місця балконного приміщення. В два шари його найчастіше застосовують на теплих балконах для бічних стін і стелі, які не вимагають серйозної теплоізоляції.

Сорокаміліметровий утеплювач в основному застосовується для ефективного утеплення опалювальних балконних приміщень. В один шар цей матеріал використовується для підлоги, бічних стін, стелі, а також різних каркасів і перегородок. У два шари його використовують для найхолодніших місць на балконі це парила, дахи та інші тонкі зовнішні стіни.

Вартість утеплення балкона пінополістиролом, ціна завжди актуальна

У нашій компанії "Балкони Вікна" ви можете замовити утеплення пінополістиролом будь-якого балконного приміщення за найвигіднішими цінами в Києві та області. Завдяки нашим власним складам з матеріалами та професійним підходом до ціноутворення наші послуги доступні кожному клієнту.

Останнє оновлення вартості 3.02.2024
Утеплювач Ціна, за м²
Пінополістирол 20 мм 250 грн
Пінополістирол 40 мм 500 грн
Вартість включає матеріали та роботу. Роботи здійснюються виключно спільно з внутрішньою обшивкою!

Ефективність пінополістиролу у порівнянні з альтернативними матеріалами

У цій таблиці наведено дані про теплопровідність популярних будівельних та утеплювальних матеріалів, що визначають їх енергоефективність. У колонці порівняння наведено необхідну товщину матеріалу для досягнення еквівалентної теплоізоляції з екструдованим пінополістиролом товщиною 40 мм. Матеріали впорядковані за зменшенням ефективності, починаючи з найефективнішого і закінчуючи найменш ефективним.

Назва матеріалу Теплопровідність
λ, Вт/(м°С)
Порівняння,
мм
Пінополістирол ЕППС 30 0,031 40
Базальтова вата 0,039* 50
Пінопласт щільність 15 0,043 55
Пінобетон 0,08 103
Дерево 0,10-0,15** 129-193
Газобетон 0,12 155
ОСБ 0,15 193
Цегла керамічна 0,35 452
Цегла силікатна 0,7 903
* погіршується зі збільшенням вологості
** погіршується зі зростанням щільності та вологості

Чому варто замовити послуги у компанії Балкони Вікна?

20 років досвіду
З 2004 року ми займаємося виготовленням вікон, балконів та лоджій "під ключ" різної складності.
Доступні ціни
Завдяки нашим власним складам матеріалів, ми можемо підтримувати ціни нижчі від середньоринкових.
Професіоналізм
Весь наш персонал менеджерів, замірників та монтажників мають досвід роботи від 15 років.
Відповідальність
Ми застосовуємо перевірені часом матеріали та технології, щоб забезпечити довговічність наших виробів.
Гарантії
На виконані роботи надаємо гарантію протягом 12 місяців.
Безкоштовний прорахунок
Ми надамо вам попередню вартість оздоблення через 5-10 хвилин після погодження.
Бажаєте отримати професійну і безкоштовну консультацію?
Запишіться на неї прямо зараз!

Порядок співпраці з нами

01
Заявка
Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті
02
Замір
Запишіться на замір, пн. - пт. з 8:00 до 18:00
03
Прорахунок
Безкоштовний точний розрахунок необхідних робіт
04
Договір
Укладається офіційний договір на роботи
05
Передоплата
Внесення передоплати у розмірі 50% вартості
06
Виготовлення
Виготовляємо Ваше замовлення від 1 до 5 днів
07
Доставка
Узгоджуємо з Вами та доставляємо у точний зазначений день
08
Монтаж
Монтажні роботи здійснюються досвідченими монтажниками з досвідом роботи від 15 років.

Шукайте інші послуги?